Лебідь без щуки і рака
Третє, завершальне, засідання першої сесії Тернопільської облради остаточно закріпило розкол «помаранчевої» команди на регіональному рівні. Як уже писала «УМ», після доволі скандальних подій керівником обласного «парламенту» став представник БЮТ, екс-начальник управління освіти облдержадміністрації Михайло Миколенко. Головним же питанням засідання було обрання його заступників.