До Дня відновлення Незалежності — 24 серпня — влада пообіцяла, що кияни й гості міста побачать на щиті монумента «Батьківщини-Матері» замість радянського герба 400-кілограмовий Тризуб.
Помічник міністра оборони США, начальник відділу закупівель армії Дуґлас Буш повідомив, що Вашингтон офіційно схвалив відправку до України першої партії танків Abrams.
Жителя Ширяєво, що на Одещині, інваліда дитинства Бориса Глушака мобілізували до військової частини, де він пізніше помер через приступ епілепсії. Прокуратура вивчає обставини його смерті.
Скандально відомий митрополит Павло (Петро Лебідь), відомий як «Паша Мерседес» звільнився із СІЗО та поїхав додому на авто свого адвоката Микити Чекмана.
В Україні під час дії воєнного стану Конституцією не передбачено проведення виборів до Верховної Ради, але тільки Конституційний суд може остаточно вирішувати, чи можливе проведення виборів у таких умовах.
Протягом 2021-2023 років уряд під керівництвом прем’єра Дениса Шмигаля прийняв ряд рішень, що знову дозволили консорціуму "ЄДАПС", який раніше був зв'язаний з скандальною виробництвом документів у 2000-х роках, повернутися на ринок.