Дерев'яний храм Святого Архистратига Михаїла, внесений до списку архітектурних пам'яток національного значення, повністю згорів під час пожежі в селі Сможе Стрийського району Львівщини
Речник Полтавського обласного ТЦК та СП Роман Істомін бідкається, що мобілізація на території регіону сповільнюється через недовіру до представників терцентрів.
Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш засудив намагання росії провести так звані безальтернативні вибори диктатора путіна на тимчасово окупованій території України.
Петро Порошенко закликав парламентарів у Верховній Раді нарешті проголосувати за створення Тимчасової слідчої комісії (ТСК) щодо фортифікацій та мінних полів.
ДБР відкрило два кримінальні провадження проти голови Центру протидії корупції Віталія Шабуніна нібито за ухилення від військової служби та підробку офіційних документів.
Поліція Одеської області затримала підозрюваного у вбивстві військовослужбовця ЗСУ, тіло якого статутній формі виявили у місті Подільськ напередодні, 8 березня.