Рибак проти «хрущів»
Принаймні про це заявив міністр будівництва, архітектури і ЖКГ Володимир Рибак. Як передає УНІАН, 2007 рік міністр назвав роком знесення «хрущовок». За його словами, міністерство вже готує відповідну програму. На початку другого кварталу 2007 року планують завершити законодавчу підготовку до «війни з «хрущовками». А протягом першого півріччя регіональна влада повинна знайти місце під нові будинки, у які переселять мешканців знесених п'ятиповерхівок. За словами пана Рибака, нові будинки зводитимуть як за бюджетні кошти, так і за гроші інвесторів. «Інвесторам потрібно пропонувати майданчики поряд, давати змогу будувати комерційне житло», — додав Володимир Рибак.