Кобзар роззувся і втік
Від Тараса Григоровича залишилися лише мешти. Як повідомляє «5-й канал», якраз напередодні Нового року українці з нашої громади у канадському місті Торонто побачили, що семиметровий бронзовий пам'ятник Шевченковi зник. «У неділю 31-го ми туди поїхали на авто і дійсно не побачили Шевченка, — каже Людмила Погорєлова, куратор Шевченківського музею в Торонто. — Побачили, що одні туфлі, як то кажуть, лишилися. Це був шок. Ми спілкувалися з поліцейськими, і вони сказали, що Шевченка зняли для того, щоб переплавити на метал».