Бокий без «Вістей»
«УМ» уже повідомляла про те, що з 4 вересня соціалісти Мороза через власну партійну газету «Товариш» запустили такий собі проект «Сільські вісті від Івана Бокого». Ця газета з мільйонним тиражем мала логотип, ідентичний логотипові справжньої газети «Сільські вісті», до редколегії якої свого часу входив пан Бокий. Очевидно, соціалісти не бажали втрачати такий потужний медіа–ресурс перед достроковими виборами (а газета засудила купальську зраду Мороза), тож удалися до фактичної фальсифікації й запустили газетний «клон». Сам Бокий пояснював вихід фальшивки тим, що нібито самі читачі просили його «бодай на вибори організувати випуск кількох накладів правдивих «Сільських вістей від Івана Бокого».