Напивайтеся, землячки
Не розбалувані якісною питною водою з кранів мешканці Кременчука (нагадаємо, що це місто «черпає» воду з Дніпра, який улітку періодично «зацвітає» і дарує їй відповідні «аромати») днями вкотре дістали черговий смердючий «сюрприз». Позавчора головний санітарний лікар міста Віктор Акімов видав постанову про тимчасову заборону вживання питної води з міського водогону. Фахівці виявили в ній органолептичні речовини, що подразнюють органи чуття. І хоча керівники комунального підприємства «Кременчукводоканал» запевняли, що такі відхилення не шкодять здоров’ю та перепрошували земляків за «тимчасові незручності», споживачів води «з душком» це не заспокоювало.