Загинули на марші…
Надзвичайна подія сталася позавчора вночі за кількасот метрів від Яворівського полігону. Курсанти Львівського інституту Сухопутних військ саме здійснювали нічний марш до місця планових занять. Вони виїхали на поїзді зі Львова ще ввечері, зійшли на станції Шкло й до полігону рухалися пішою колоною. Як повідомили «УМ» в Управлінні прес–служби Міноборони, колона мала люмінісцентні позначки та попереджувальні ліхтарики. Але це не врятувало хлопців від наїзду п’яного водія «ВАЗ–2108».