Дорогу сильнішим

Дорогу сильнішим

Упродовж останнього року в боротьбі за негласний титул найкращої команди планети ініціатива перейшла від «Барселони» до «Баварії». А переїзд до Мюнхена екс–наставника каталонців Хосепа Гвардіоли покликаний закріпити світову гегемонію баварського клубу.

Чи стане бажане дійсним?

Чи стане бажане дійсним?

За свою недовгу пострадянську історію чоловіча збірна Росії з хокею жодного разу не вигравала «золото» «білих» Ігор. Тож домашню Олімпіаду в Сочі «триколірні» розглядають не інакше, як чудовий шанс порушити неприємну традицію. Фото з сайту skycam.com.ua

Можуть, якщо хочуть

Можуть, якщо хочуть

Цьогорічний фінал Кубка країни виявився нетиповим: у вирішальному матчі зустрілися лідери українського баскетболу — «Будівельник» та «Донецьк», і сильнішим у знаковому протистоянні виявився столичний клуб, чинний чемпіон.

«Синьо–жовта» домінанта

«Синьо–жовта» домінанта

Залишаючи на десерт поєдинок за участю українського та російського чемпіонів — «Шахтаря» й ЦСКА, організатори «Об’єднаного суперкубка» в Ізраїлі розраховували, що саме в цьому матчі визначиться доля переможця турніру. Однак ім’я володаря трофея стало відомим іще до початку заключного матчу на стадіоні «Ха–Мошава».

Зевiна на спинi, Солнцева в тiнi

Цьогорічний Кубок України з плавання пройшов у новому форматі та в незвичний час. Збираючи на початку лютого під куполом дніпропетровського басейну «Дружба» найсильніших плавців країни, Федерація плавання України робила приціл на 2015 рік, коли в цей самий час відбудеться чемпіонат Європи на «короткій воді».

Честь та досвід у Бiльбао

Честь та досвід у Бiльбао

Для переважної більшості баскетболістів вiтчизняної суперлiги мрія зіграти в НБА так і залишиться мрією. Однак в українських «гуліверів» таки буде можливість помірятися силами з найкращими представниками найсильнішої ліги світу. Позавчора в Іспанії відбулося жеребкування фінальної частини чемпіонату світу–2014, за підсумками якого збірна України потрапила до однієї групи з командою США.

Тупцювання на місці

Переживши на початку 2000–х років свій зірковий час, українські футзалісти нині перебувають у ролі «бідних родичів». Щоразу, вiдправляючи команду на чемпіонати Європи, вболiвальники очiкують від наших хлопців нагород. Принаймнi в 2001–му i 2003–му роках, коли «синьо–жовтi» здобували «срiбло». Однак їхній медальний похід обривається доволі рано.

Шав’єр не гине за «Метал»

Шав’єр не гине за «Метал»

Яким би не було ставлення вітчизняних уболівальників до ідеї об’єднання російського та українського чемпіонатів, слід визнати, що тестовий літній турнір за участю «Динамо», «Шахтаря», «Спартака» та «Зеніта» видався цікавим й інтригуючим.

Стратегічний прагматизм Ривкіна

Стратегічний прагматизм Ривкіна

Дебютне хвилювання Євгена Ривкіна, під орудою якого українська збірна з футзалу нині виступає на чемпіонаті Європи в Бельгії, не могло не позначитися на його підопічних. При тому, що склад «синьо–жовтих», за рідкiсним винятком, практично не зазнав змін порівняно з попереднім континентальним форумом, дії українських футзалістів на груповому етапі ЧЄ–2014 носили скутий та боязкий характер.

Битва двигунів

Битва двигунів

Вигравши в минулому році четвертий поспіль чемпіонський титул, Себастьян Феттель відкрив нову сторінку в історії «королівських перегонів». Нинішній сезон стане першим, в якому будуть використовуватися абсолютно нові, майже революційні, 1,6–літрові турбовані шестициліндрові двигуни.