Ідіть ви в баню!

Ідіть ви в баню!

Традиція відвідувати баню і сауну має давню історію, і багатьом вона припала до душі. Окрім того, що перебування в таких закладах — приємний елемент дозвілля, це ще й добрий оздоровчий, лікувальний засіб.

Тест на здоров’я

Тест на здоров’я

Зробити це можна буде з 14 до 28 травня у спеціально обладнаних виїзних медичних пунктах, що працюватимуть біля станцій метро, торговельних центрів та у місцях відпочинку.

Мов пух на голову...

Мов пух на голову...

Пух, і знову пух... Як сніг на голову (хоча ні, бо таки очікуваний) кожному, хто знемагає від алергії на «тополині подарунки». Лікарі кажуть, що з кожним роком зростає кількість тих, кому важко пережити період цвітіння тополі та інших рослин, що викликають алергійні реакції. Виною тому — екологія, нераціональне харчування, слабкий імунітет, а також вроджені особливості організму. Алергія — складна недуга, яка потребує уваги до свого здоров’я самого хворого і підтримки фахівця, особливо під час сезонних ускладнень.

З’їсти, щоб захиститися

З’їсти, щоб захиститися

Здорове харчування допомагає залишатися в формі у будь-якому віці. З роками ми потребуємо менше їжі, але більше поживних речовин, аби зберегти здоров’я. Тому раціон варто збагатити продуктами, які містять велику кількість вітамінів та мікроелементів.

Сон як мрія

Сон як мрія

Здоровий сон — синонім здоров’я. Цю аксіому скаже вам кожен лікар. Якщо ви можете похвалитися міцним і здоровим сном — вам пощастило. Однак із кожним днем серед нас більшає тих, для кого регулярний сон перетворюється на нездійсненну мрію. Найчастіше створюється парадоксальна ситуація: спати хочеться, а ось заснути — не виходить.

Життя після посту

Життя після посту

Великий піст завершився, і ті, хто тривалий час суворо обмежував себе в їжі, нині повертаються до звичного режиму харчування. Однак це не означає, що має спрацьовувати принцип «відтепер їм усе». Дієтологи нагадують: за час суворого посту в організмі відбуваються суттєві зміни.

Їжте на здоров’я!

Їжте на здоров’я!

Коли спожита їжа перетравлюється повільно, у шлунку і кишечнику можуть початися процеси гниття, відкладатися калові камені в кишечнику, порушитися робота нирок, печінки, підшлункової залози, виникнуть проблеми зі шкірою. Перетравлювання їжі може уповільнюватися під впливом багатьох факторів. Яких саме?

Радість зміцнює... кістки

Радість зміцнює... кістки

Задоволення життям можна визначити як суб’єктивну оцінку своїх досягнень і умов життя з точки зору власних стандартів і цілей особистості. Це важливий аспект суб’єктивного благополуччя. Задоволеність життям, кажуть психологи, з одного боку, залежить від рівня наявних цілей і стандартів, а з іншого — від уміння здійснювати ці стандарти і реалізовувати цілі.

…А ранок починайте з гречки

…А ранок починайте з гречки

Про те, що брак гемоглобіну викликає анемію, відомо, напевне, багатьом. Але не всі знають, що спричиняє таку прикрість недостатня кількість заліза в організмі. Цей мікроелемент бере активну участь у багатьох хімічних процесах, зокрема в кровотворенні, уповільнення якого якраз і пояснюється залізодефіцитом.

Жахливий лікар Айболить?

Жахливий лікар Айболить?

Ятрофобія — страх перед лікарями. З’ясовується, ця проблема досить поширена. Існує навіть такий термін, як «гіпертонія білого халата», коли під час медичного огляду у цілком здорової людини може раптом піднятися артеріальний тиск. Чому так відбувається і як зарадити проблемі?