Прошу, панночко, до чаю
Від доньки — до матері
Великі ідеї Фаберже у виконанні маленьких перепiлок
Спробуйте з першого разу повторити скоромовку: «Пильно поле пильнували, перепелів полювали». Якщо не вдасться — радять психологи — бажано трішки поліпшити пам’ять і підкоригувати уяву. Особливо це стосується дітей і підлітків. А найкраще допоможуть у цьому перепелині яйця — у п’ять разів менші за курячі.
Були б помідори, а розсіл приготуємо
Сезон заготовок на зиму — у розпалі. І всім відомо, що у доброї господині мають бути про запас помідорчики на закуску чи до гарніру. Або консервований салат з томатами, чи домашній сік із них. Якщо ще не придумали, що цікавенького занести до льоху, — ознайомтеся з класикою консервування помідорів і навіть космічними мотивами.
Вдягаємо сливи у хусточки
Світлофор на тарілці
Ховаємо літо про запас
Уродили вишні, абрикоси, яблука, малина і сливи, тож узимку ласуватимемо пирогами із запашним джемом і варениками з варенням. Шматочками літа присмачуватимемо сніданки, обіди й вечері, якщо, звичайно, не лише вкидатимемо до рота свіжі ягоди і фрукти, а й заморозимо чи законсервуємо частину врожаю. Ще не знаєте як? Допомагаємо знайти варіанти.
Угорка з незвичайними сусідами
Є немало тих, хто мліє від смаку сливи з шоколадом. Саме для вас і тих, хто хоче спробувати щось нове, — варення зі слив і шоколаду. Для приготування потрібно: 2 кг твердих слив (ідеально підходить угорка), кілограм цукру, плитка справжнього чорного шоколаду, третина чайної ложки лимонної кислоти (не обов’язково), 200 г якісного вершкового масла.
Літечко краснеє
Можна знаходити довідники і вичитувати, скільки корисних складових сховалося у вишнях чи полуницях. А можна милуватися літніми дарами і просто знати, що вони суперкорисні. І їсти їх зараз — багато-багато, у різних варіаціях. І запастися смакотою до наступного врожаю — щоб згадувати про прекрасне літо, коли настануть холоди.