На зустрічі з депутатами Європарламенту перший заступник Голови Верховної Ради Олександр Корнієнко наголосив, що міжнародна спільнота має терміново та рішуче відповісти на російський тероризм.
Крим більше ніколи не буде у складі України сказав Президент Хорватії Зоран Міланович. Він також застеріг від протистояння росії, яка має ядерну зброю.
Телефонну розмову з колишнім очільником Військового комітету НАТО Петром Павелом, який переміг на президентських виборах у Чехії президент України провів у неділю Володимир Зеленський.
Латвія і цього року планує надавати медичну допомогу пораненим українським військовим – це є продовженням співпраці латвійських та українських медустанов.
Будапешт накладе вето на будь-які санкції Європейського Союзу проти росії, що стосуються ядерної енергетики – заявив прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан.
Міжнародний кримінальний спецтрибунал щодо злочинів росіян в Україні має поширюватися на агресію рф, починаючи з лютого 2014 року. При цьому жодна посада, включаючи президентську, не має уникнути покарання.