Телеканал «1+1», що належить найбільшому і провладному олігархові Ігорю Коломойському, продовжує встановлювати антирекорди з маніпулювання інформацією, «вкидів», хамства та неприкритого цинізму.
Віталій Шабунін, керівник Центру протидії корупції вважає, що президент Володимир Зеленський хоче прострочити рішення уряду про формування конкурсної комісії з обрання директора НАБУ.
Міністр закордонних справ Словаччини Іван Корчок вибачився за поведінку депутатів парламенту, які влаштували скандал через прапор України у сесійній залі в Братиславі.
Солом'янський суд Києва відмовив у задоволенні позову про "захист честі й гідності" популярній блогерці Таїсії Маламан (Онацькій), відомій у ТікТок під ніком di.rubens.
Зустріч міністра закордонних справ Німеччини Анналени Бербок та президента України Володимира Зеленського 7 лютого було скасовано через її відмову прямо заявити про зупинку "Північного потоку-2" у разі вторгнення РФ в Україну.
У столичному ліцеї №303 та спеціалізованій школі №152 з поглибленим вивченням англійської мови учні поскаржилися, що викладачі проводять уроки російською мовою. Після перевірки вчителям видали догани, а згодом їх звільнили.
Сергій Петрик, поліцейський якого викликали у ДБР на допит у справі щодо ДТП, у якій фігурує народний депутат Олександр Трухін, заявив, що парламентарій не звертався до нього після ДТП.
ДБР стверджує, що за кермом автомобіля Audi A8 у день ДТП на Бориспільській трасі перебував не нардеп Олександр Трухін. А керувала машиною «особа в одязі червоного кольору».