Новий подвиг старих знайомих

Новий подвиг старих знайомих

До фіналу Ліги Європи, що відбудеться в німецькому Гамбургу, залишилось трохи більше місяця. За цей час із восьми команд, які досі змагаються за цей трофей, залишаться лише двоє найдостойніших кандидатів, які 12 травня на 57–тисячній «Арена Гамбург» визначать першого володаря новоствореного турніру. А перші чвертьфінальні матчі тут поки не визначили явних фаворитів на вихід до наступної стадії.

Британська спляча красуня

Британська спляча красуня

Слабких суперників на чвертьфінальній стадії Ліги чемпіонів не буває. Про це правило зовсім забули гравці «Барселони», коли за 20 хвилин до завершення матчу вигравали в «Арсенала» на його арені «Емірейтс», але в підсумку розгубили перевагу в два м’ячі. І це при тому, що більшу частину гри, особливо в першій її половині, глядачів не полишало відчуття, що форму «канонірів» одягла команда любителів із нижчого англійського дивізіону, а не футболісти однієї з найсильніших ліг світу.

Майбутні пригоди українців в Італії

Майбутні пригоди українців в Італії

Український футбол потерпає від засилля заїжджих футболістів, які, навіть демонструючи посередню гру, витісняють місцевих вихованців з активного футбольного життя. Тому обдаровану вітчизняну молодь наші клуби інколи просто не помічають. Зате тепер у житті зовсім юних українців, які все дитинство проводять зі шкіряним м’ячем, з’явилася можливість голосно заявити про себе на всю Європу, пов’язавши свою кар’єру з одним із найтитулованіших клубів світу — італійським «Міланом».

Крига скресла. На жаль

Крига скресла. На жаль

Із кожним роком українське фігурне катання втрачає свої позиції, підґрунтя яких було закладене ще за радянських часів. Зірковий час наших танцюристів на льоду датується початком 1990–х. Тоді з перервою у два роки українці двічі піднімалися на найвищу сходинку олімпійського п’єдесталу: у 1992–му — на Олімпіаді в Альбервілі одесит Віктор Петренко став найкращим серед чоловіків–одиночників (медаль пішла у скарбничку т. зв. Об’єднаної команди), а в Ліллехаммері–1994 перше олімпійське «золото» для незалежної України виборола юна Оксана Баюл із Дніпропетровська. Відтоді найестетичніший зимовий вид спорту пішов в Україні на спад, і зараз, враховуючи результати наших фігуристів на світовій першості в Турині, наближається до свого дна. А тут іще й неприємна новина про можливе знесення єдиної в столиці бази підготовки фігуристів–професіоналів. «Що буде далі?» — запитують один в одного всі, хто пов’язаний із «Крижинкою».

Квіти на морозі

Квіти на морозі

Аби в кінці березня не шукати в Європі снігу, організатори Кубка світу вирішили проводити останній етап у російському Ханти–Мансійську, де посеред весни про її наближення нагадує лише календар. Поки що в Югрі валить сніг і тріщать морози — від мінус 10 градусів і нижче.

Рейтинг глядацьких симпатій

Рейтинг глядацьких симпатій

Стає традицією проводити бої за участю братів Кличків на стадіонах. У Німеччині, де українці почали і, власне, продовжують свою професійну боксерську кар’єру, Кличків сприймають як своїх, і ледь не вся країна переживає за Віталія й Володимира. Тому не дивно, що з тісних палаців спорту українські атлети переселилися на футбольні арени значно більшої місткості.

Грати, а не відбиватися

Важко сказати, як на київське «Динамо» вплинув вірус «свинячого грипу», який став причиною перенесення матчів 13–го туру, але те, що в новому році підопічні Валерія Газзаєва з ритмічного бігу перейшли на повільну ходу перевальцем, важко не помітити. Після позавчорашнього програшу в Ужгороді динамівці відстають від «Шахтаря» на два очки, і з огляду на таку якість гри фани «біло–синіх» з острахом чекають результату недільної гри проти «Металіста», вимагаючи на інтернет–форумах термінової відставки Валерія Газзаєва.

Аннамарі Чундак: Я не машина

Аннамарі Чундак: Я не машина

Із появою в реєстрі зимової Олімпіади нового виду спорту — сноубордингу — в Україні засвітилася нова спортивна «зірочка» з дивним подвійним ім’ям і незвичним прізвищем. Прогрес 20–річної сноубордистки Аннамарі Чундак, яка спеціалізується на паралельному гігантському слаломі, вражає. За рік уродженка Закарпаття змогла піднятися у світовому рейтингу майже на двадцять сходинок. А отримавши своєрідний «вайлд кард» на Олімпійські ігри, присоромила скептиків, вийшовши до фіналу і посівши високе 16–те місце серед 30 учасниць у своєму захопливому виді (йдеться про змагання двох спортсменів, які мають випередити один одного у спуску на борді по крутому схилі гори).

Саме сьогодні, в день свого народження, Аннамарі ділиться з читачами «УМ» враженнями від Олімпіади, розповідає про своє спортивне становлення, свої захоплення та походження імені.