Викрито та припинено діяльність масштабного конвертаційного центру, серед підозрюваних – колишній виконувач обов'язків голови Державної податкової служби.
Бельгія заблокувала ініціативу ЄС щодо виділення Україні €140 мільярдів у форматі так званого "репараційного кредиту", який планували профінансувати з прибутків від заморожених російських активів.
Чимало власників великого бізнесу й сьогодні не надто переймаються проблемами вітчизняної податкової системи, оскільки їм простіше вирішувати їх у так званому ручному режимі або в індивідуальному порядку.
Угоду про наміри щодо співпраці у сфері розвитку повітряних спроможностей, яка передбачає продаж Україні від 100 до 150 винищувачів JAS 39 Gripen E, підписала Швеція з Україною.
Голові Одеської обласної ради Григорію Діденку та його дружині, народній депутатці України IX скликання Юлії Діденко антикорупційні органи повідомили про підозру в декларуванні недостовірної інформації.
Представники 19 країн формату «Рамштайн-31» на сьогоднішньому засіданні Контактної групи з оборони України висловили готовність надати Україні нові пакети військової допомоги.