Голодні і підневільні

Українці та один громадянин Грузії, які перебувають на борту судна «Тузла», благають про допомогу. Більше шести місяців судновласник не виплачував морякам зарплату. За словами екіпажу, він просто їх кинув.

Один дзвінок — і «ноу проблем»

Уже вiдзавтра посольство США в Україні переходить на нову спрощену систему призначення візових співбесід і доставки документів. «Плюси» нової системи полягають у тому, що вона стане значно простішою і більш зручною у користуванні, а сплата одного консульського збору охоплюватиме вартість усіх послуг.

Дотик до безсмертного

Першими побачать святиню кияни. На прохання Блаженнішого Митрополита Володимира та з благословення Патріарха Єрусалимського Феофіла III, до столиці Плащаниця Пресвятої Богородиці прибуде вже завтра і пробуде тут до 24 вересня.

«Голубцi» — молодцi

Грандіозна пожежа сталася вчора вранці біля берегів Нової Зеландії на новозеландському плавзаводi Amaltal Columbia з екіпажем 43 людини, який перебував за 45 миль на північний схід від міста Літтлтон.

Дай копняка «регіоналу»

Дай копняка «регіоналу»

Така креативна кампанія проходитиме до 25 вересня у рамках громадської ініціативи «Жодного голосу владі!». Кожен охочий зможе надіслати створену власноруч агітаційну продукцію, яка демонструватиме його спротив діяльності чинної влади.

Замість свободи слова — прибутковість

64–й Світовий конгрес газетярів та 19–й Світовий форум редакторів тривали три дні. Чи вплинув форум на ситуацію з незалежністю преси на теренах України — питання риторичне. Адже від України участь у міжнародному з’їзді взяли переважно представники провладних ЗМІ, які намагалися обходити гострі питання.

Журналістське «Євро»

Журналістське «Євро»

Київ зустрічає головну медіа–подію для представників друкованих ЗМІ всього світу — вчора в Міжнародному центрi культури та мистецтв відбулися перші засідання й форуми учасників 64–го Світового конгресу газетярів та 19–го Світового форуму редакторів, що триватимуть до 5 вересня. Напередодні організатори конгресу не підтримали заклики до бойкоту заходу в «цензурованій» Україні «регіонального» зразка, наголосивши на тому, що, навпаки, — проведення заходу такого рівня допоможе привернути увагу до проблем свободи слова в нашій державі і, як результат, їх зрештою розв’язати.

Де могила князя?

Українським ученим попередньо дозволили провести розкопки на місці ймовірного місцезнаходження могили князя Данила Галицького у польському місті Хелм, де нині стоїть сучасний храм. Як сподіваються українські археологи, роботи почнуться вже невдовзі. За інформацією газети «Коммєрсант», Польща дала дозвіл в обмін на проведення розкопок польськими вченими у Львові. «Мінекономіки мало передати римо–католицькій церкві будівлю у Львові, де зараз розташована підвідомча йому філія Дер­жтехстандарту. Однак ми запропонували зачекати з передачею, запросивши натомість право на проведення наукових досліджень у Хелмі, де, за історичними даними, похований Данило Галицький», — цитує видання міністра економічного розвитку і торгівлі Петра Порошенка.

Міліція при надії?

Міліція при надії?

Екзотичний герб на рукавах захисників місцевого правопорядку вперше помітили журналісти на прес–конференції нового начальника Ужгородського міського управління МВС в Закарпатській області Олександра Гебеша. Замість зображення грізного ведмедя на нашивках формених сорочок закарпатських міліціонерів красувалася інша — до сьогодні в природі нікому не відома огрядна тваринка з черевцем. Тоді як, згідно з багаторічною традицією, з шевронів міліціонерів повинен був гордо дивитися символічний ведмідь–повстанець.