«Притерлися» — і добре

«Притерлися» — і добре

Пам’ятаючи, яких титанічних зусиль коштувало команді Фоменка виправлення прорахунків тренерського штабу його попередника (Олега Блохіна) під час відбіркової кампанії до чемпіонату світу-2014, Михайло Іванович із великою відповідальністю підходить до старту кваліфікації ЧЄ-2016.

«Стріляючі лижники» як посланці миру

«Стріляючі лижники» як посланці миру

Не секрет, що фінансування вітчизняного спорту має синусоїдний характер, iз піками, які припадають на передолімпійський рік, та провалами, що характерні для наступного після Ігор сезону. Нинішній, постсочинський рік не є винятком.

Дощ сплутав карти

Дощ сплутав карти

Зважаючи на тотальне домінування в нинішньому сезоні «Ф-1» пілотів «Мерседеса», трохи дивною виглядала неймовірно гостра боротьба на фініші Гран-прі Угорщини, в якій узяли участь одразу троє представників різних «стаєнь». Тривалий час, захищаючись від атак Льюїса Хемілтона з «Мерседесу», першу позицію в перегонах утримував іспанець Фернандо Алонсо на «Феррарі».

Тотальна домінація

Тотальна домінація

Починаючи з 2008-го Гран-прі Німеччини почергово проводять на двох автодромах — Нюрбург— та Хоккенхаймринзі. Щойно «Ф-1» започаткувала «шахову» систему в організації німецького етапу, довгих п’ять років місцеві пілоти не могли перемогти на домашній трасі. Утім торік у Нюрбурзі невдалу серію перервав Себастьян Феттель iз «Ред булл», а нині його співвітчизник Ніко Росберг підкорив «кільце» у Хоккенхаймі.

Подяка Роджеру й Борису

Подяка Роджеру й Борису

Зійшовши наприкінці минулого року з вершини рейтингу АТР, Новак Джокович вирішив змінити свого персонального наставника. Місце Маріана Вайди, з яким упродовж шести сезонів співпрацював серб, зайняв іменитий у минулому тенісист Борис Беккер.

«Королівські» і революційні

«Королівські» і революційні

Після чотирьох років безапеляційної гегемонії «Ред булла» та його лідера Себастьяна Феттеля появу в нинішньому сезоні нового флагмана «королівських» перегонів багато хто з вболівальників сприйняв як народження інтриги, якої не було в минулих роках. Утім, як виявилося, після дев’яти гонок скласти конкуренцію новоявленому лідерові «Ф-1» — «Мерседесу» — наразі ніхто не може.

Дорогу юніору-чемпіону!

Дорогу юніору-чемпіону!

Без сумніву, на пік своєї кар’єри шотландець Енді Маррей вийшов у 2012 році, коли здобув «золото» домашньої Олімпіади та виграв перший у кар’єрі турнір «Великого шолома» — «Ю-Ес оупен», піднявшись після цього на другу сходинку в рейтингу тенісистів-професіоналів.

«Сирена» і «король»

«Сирена» і «король»

Попри те, що ледь не кожного дня на цьогорічному «Ролан Гарросі» траплялися гучні сенсації, поєдинки його вирішальної частини несподіванок не принесли. Головним відкриттям «РГ» — латвійцеві Ернесту Гулбісу та канадці Ежені Бушар, посіяним на турнірі під 18-ми номерами, — далі півфіналів просунутися не вдалося.

Щастя в кулаку

Щастя в кулаку

На жіночому чемпіонаті Європи з боксу, який триває в Бухаресті, сьогодні розпочинається гаряча фаза боротьби за нагороди. Перед учорашнім днем відпочинку у столиці Румунії визначилися всі півфіналістки, які уже стали принаймні власницями «бронзи».

18-й номер — не останній

18-й номер — не останній

Коли в минулому сезоні на переважній більшості турнірів «Великого шолома» з неймовірною легкістю здобували перемоги найсильніші тенісисти планети, велика кількість уболівальників почала втрачати інтерес до цих турнірів, які, по суті, проходили без спортивної інтриги.