Під час посадки в російській Тинді літак авіакомпанії "Ангара", що прямував за маршрутом Хабаровськ — Благовєщенськ — Тинда, зазнав аварії: за попередніми даними, загинули 49 осіб — всі, хто був на борту.
Під час проведення навчальних стрільб на Чернігівщині, на полігоні Сухопутних військ ЗСУ, курсант з не встановлених наразі причин скоїв стрілянину з автомата Калашникова, внаслідок чого загинуло двоє військових.
На Донеччині в Краматорську в понеділок, 14 липня, втікли від конвою четверо російських військовополонених. Їх оголошено у розшук, правоохоронці отримали орієнтування на них.
На Запорізькій АЕС у суботу пізно ввечері було чутно стрілянину протягом близько однієї години, вранці у неділю гільзи зі стрілецької зброї були виявлені поблизу реакторів № 5 та № 6.
У Деснянському районі Києва, в неділю 6 липня, біля ТЕЦ-6 стався вибух: у небо піднявся стовп чорного диму. Попередньо, в ангарі комерційного підприємства вибухнула цистерна.
У США в Техаському районі Гілл-Кантрі за кілька годин випала місячна норма сильних дощів, що призвело до загибелі 24 людей і ще більше вважаються зниклими безвісти.
У Великій Британії пропалестинські активісти заявили, що в п’ятницю, 20 червня, начебто проникли на базу Королівських військово-повітряних сил у центральній Англії та пошкодили два військові літаки.