Державну власність за хабар

Хабар у 190 тисяч доларів США та 120 тисяч гривень отримали п’ятеро підприємливих чоловіків із міста Олександрія. Під час отримання цієї суми їх і затримали працівники Управління боротьби з організованою злочинністю УМВС України в Кіровоградській області.

Добрий банкір — мертвий банкір

30–річний керівник Кіровоградської філії «Східно–Європейського банку» Євген Голубєв разом зі своєю подругою прийшов ввечері 6 березня до квартири, в якій вони вже деякий час жили разом. Жінка на годину вийшла з дому, а коли повернулася, знайшла Євгена мертвим.

Немовля могло вижити

Кримінальну справу днями порушено за фактом неналежного виконання лікарями Кіровоградського пологового будинку №2 імені святої Анни своїх професійних обов’язків. Через недбалість медиків ще влітку в цьому пологовому будинку загинула новонароджена дитина.

Затишно у «Вишенці»

Дошкільного закладу в селі Вишняківка Кіровоградського району не було, відколи розпався колгосп, і садочок не стало кому утримувати. За кілька років від облаштованого приміщення залишилися тільки стіни. Але діти в селі таки є, тому вирішили спільними зусиллями подбати про новий. Бо старе приміщення було завеликим, а його ремонт (фактично відбудову. — Авт.) не потягнув би жоден сільський бюджет.

Глобальне запізнення

У середу на вулицях Кіровограда було незвичайно людно. Цього дня страйкували маршрутні таксі, а місто заповнили мешканці, які поспішали на роботу і навчання пішки. Переповнені тролейбуси зупинялися подалі від зупинок, щоб устигнути від’їхати до того, як їх наздожене натовп пасажирів. Як наслідок, були зірвані перші пари практично в усіх вищих навчальних закладах міста, пізніше розпочала роботу більшість підприємств.

Б’ють і водіїв, і пасажирів

Наприкінці січня виконавчий комітет Кіровоградської міської ради прийняв рішення про підвищення проїзду в маршрутках із 1 грн. 25 копійок до 1грн. 75 копійок. Протести на це рішення міськвиконкому відразу подали в Антимонопольний комітет та Державний комітет з питань регуляторної політики та підприємництва. Серед зауважень — прийняттю рішення про тарифи мали би передувати відкриті обговорення з залученням громадськості. Таких обговорень не було. Крім того, економічне обґрунтування тарифу готували самі перевізники, а не економісти міськвиконкому.

Ледь жевріє

10 лютого без тепла залишилася третина міста, яку обслуговує Кіровоградська теплоелектроцентраль, що перебуває в оренді у ТОВ «Високі енергетичні технології». Без опалення залишилися дев’ять дитячих садочків, стільки ж шкіл та дві лікарні. Газ підприємству вже відключали не раз — борги за «блакитне паливо» тягнуться ще з попереднього опалювального сезону. А коли після гарантій міського керівництва постачання відновили, підприємство так і не почало повертати борги.

Ледь не впала школа

4 лютого учні Устинівської школи як звичайно прийшли на уроки. Наприкінці четвертого уроку стіна в одній із класних кімнат затріщала, і перелякані педагоги припинили навчання. У зовнішніх стінах будівлі з’явилися тріщини...

Нельотна погода — не лише для Президента

Учора в Кіровограді чекали Віктора Ющенка. Але на святкування 70–річчя області та Всеукраїнську нараду з питань заборгованості у виплаті зарплат прибув не він, а заступник глави секретаріату Президента Роман Безсмертний. «Президент не зміг приїхати у зв’язку з поганими погодними умовами», — повідомив гість.

Дешевше пішки

Щоразу, лобіюючи підвищення тарифів на проїзд, представники транспортних компаній обіцяють кіровоградцям комфорт і що систематично курсуватимуть маршрутні таксі на дорогах. Але час минає, а й далі на частині маршрутів пасажирам доводиться тіснитися у низьких і вузьких автобусах. А вечорами чекати на свій транспорт по півгодини і більше.