Цнота-розлучниця

Цнота-розлучниця

Серце «Міс Всесвіт-2012», світської левиці Олівії Калпо знову вільне. Хоча вони з футболістом Тімом Тібоу здавалися такою гарною парою...

Але розставання через кілька місяців після початку роману — річ досить звична й навіть банальна.

Красуня нон-ґрата

Красуня нон-ґрата

Більше сотні красунь із різних країн світу з’їхалися в Китай, де готуються до фіналу конкурсу «Міс світу-2015». Ім’я переможниці буде названо 19 грудня в місті Санья на острові Хайнань.

Гола й ділова

Гола й ділова

Більшість глянцевих видань уже підбили підсумки року, визначивши «найсексуальніших», «найкрасивіших», «найбільш стильних» тощо. Але винахідливості укладачів подібних рейтингів немає межі.

Скромний, мужній, сексуальний

Скромний, мужній, сексуальний

Колишня зірка збірної Англії Девід Бекхем уже не грає у футбол на професійному рівні, рідше, ніж раніше, з’являється в рекламі й більшість часу присвячує сім’ї. Але шанувальники й преса про нього не забули. Навіть навпаки — на тлі інших зірок, що постійно нагадують про себе різними витівками та скандалами, батько чотирьох дітей Бекхем приємно й помітно вирізняється.

Знайшла собі графа

Знайшла собі графа

Найбагатша топ-модель Великої Британії Кейт Мосс ось-ось розлучиться з чоловіком, музикантом Джеймі Хінсом. Так принаймні стверджують місцеві таблоїди, які не лише знають, що в подружжя проблеми, а вже «вирахували» й нових пасій Джеймі та Кейт.

Янголятко для «янгола»

Янголятко для «янгола»

Топ-модель Кароліна Куркова приймає привітання. Чеська красуня, якій колись приписували роман із Володимиром Кличком (але обоє запевняли, що лише друзі), днями народила другого сина. Як назвали малюка, наразі не повідомляється. Єдина інформація, яку надав журналістам речник манекенниці — і мама, й новонароджений почуваються чудово.

Янгольський «секрет»

Янгольський «секрет»

У Нью-Йорку відбулася одна з найбільш очікуваних у модельному світі подій року — шоу-показ бренду жіночої білизни «Вікторіяз сікрет». Цього разу вечір був особливим, адже Victoria’s Secret Fashion Show-2015 «ювілейне» — 20-те.

Кохання зі смаком

Кохання зі смаком

Американський журнал InStyle оприлюднив свій черговий щорічний рейтинг найбільш стильних зіркових пар. Перше місце, як фактично одностайно погодилися знавці моди та стилю, цілком заслужено посіли Джордж та Амаль Клуні.

Легко бути музою

Легко бути музою

Наприкінці 1990-х Летиція Каста стала сенсацією в модельному світі. Свіжа, красива, природна — для моделі вона була трохи занизькою на зріст (170 см) і занадто пишною у формах, адже на той час у моду вже ввійшли худющі й височенні дівчата радше андрогінної, ніж жіночної зовнішності.

Бембі в пошуках кохання

Бембі в пошуках кохання

Це тільки вважається, що дівчата чекають, поки до них приїде принц на білому коні. Насправді сучасні жінки готові докласти неабияких зусиль, аби спершу того принца знайти, а потім і його, й коня нагодувати, помити, спати вкласти... Бо ж інакше дзуськи когось пристойного дочекаєшся.