Юшка, лазанья, оладки з грибами і зернове печиво: рецепти Лілії Мурайко-Оліярник із Самбора
Що не кажіть, а родинна кулінарія — це чудово!
Що не кажіть, а родинна кулінарія — це чудово!
Напевне, багатьом знайома така ситуація: ніби й хочеш щось особливе приготувати, але сумніваєшся, чи впораєшся?
Снігопади для господинь — ще той виклик! Бо ж і хочеться помилуватися казковістю снігових заметілей, і родині час приділити, і приготувати щось особливе — якраз до погоди і до настрою.
Для господинь післясвятковий період — випробування на майстерність і натхнення.
Звісно, у пісні, яку винесено в заголовок, йдеться про велику родину нашого народу.
У нас сьогодні будуть листопадові рецепти господині зі Львова Ірини Онишкевич.
Як тільки хризантеми своїм барвистим цвітінням прикрасили клумби, господині, ніби змовляючись, почали пекти пляцок за рецептом Юлії Стець-Грещук із міста Пустомити, що на Львівщині, який так і називається «Хризантеми».
У мене з нашою сьогоднішньою кулінарною порадницею Валентиною Кузьмовою відразу вималювалося спільне бажання: як тільки дивишся на пляцки — барвисті, кремово-ягідно-горіхові, з багатьма цікавими шарами і прошарками, хочеться навчитися такі пекти також.
Буде справедливо екватор осені присвятити яблукам — фруктам, які люблять, напевне, всі. Поети їм присвячують вірші, художники — картини, композитори — пісні, а дієтологи — корисні поради.
Коли я писала, що осінь — пора особливого натхнення, і в кулінарії також, іще не знала, якими на практиці правдивими ці слова виявляться і цьогорічної, специфічної через карантин, осені.