ЗМІ зробили з народу отару баранів

09.09.2020

Перемога Революції гідності і відновлення у державі направду української влади не на жарт занепокоїли наших зовнішніх і внутрішніх ворогів.
 
Де ж то можна було допустити, що Україна стає демократичною європейською державою, як і всі інші наші західні сусіди, українською за формою і змістом, державою для титульної української нації, а не для різних міжнародних пройдисвітів?
 
Проти України розпочалася оголошена і неоголошена гібридна війна, війна не на життя, а на смерть! Були задіяні астрономічні кошти і сотні тисяч спеціалістів.
 
Насамперед потрібно було спрямувати українське суспільство проти вибраної ним влади, очорнити лідерів і національні політичні сили, розгорнути війну всіх проти всіх, щоб у цьому хаосі і каламуті ловити потрібну їм рибку.
 
А цією рибкою мав стати зомбований виборець, совок і ватник, адепт гасел «какаяразніца», «хліба і видовищ», який проголосує за підсунених йому білих (зелених у даному випадку) і пухнастих кандидатів.
 
Ворожа Україні робота безперервно проводилася двома напрямами. Путінська і «бєнівська» раті спрямували всі сили на компрометацію української влади і її лідерів, на те, щоб спровокувати незадоволення нею всіх безбатченків, передусім хохлів і малоросів, викохати агресивну більшість, яка її буде ненавидіти.
 
Ворожі українцям ЗМІ у нашій країні вільно працювали за принципом Й. Геббельса: «Дайте мені в руки ЗМІ, і я з будь-якого народу зроблю отару баранів»! Барани були підготовлені і стали більшістю серед виборців.
 
За словами американського письменника і громадського діяча Едгара По, «думка більшості завжди помилкова, адже більшість людей — ідіоти»! Може, і не повністю ідіоти, але заблудлі вівці і барани.
 
Із задачею наші воріженьки впоралися блискуче!
 
Під кермом Коломойського «95-й квартал» узявся за підготовку політичної сили і кандидата на посаду майбутнього президента. Було створено серіал «Слуга народу», героя якого — українського вчителя Голобородька — зіграв примхливий і неврівноважений шоумен Володимир Зеленський.
 
Ватники повинні були йому повірити і проголосувати за нього та його політичну силу, адже треба було подолати «владу старих корупціонерів, керованих американцями», нібито винних у всіх наших негараздах! Про цю підготовку писала ще в 2016 році Ю. Тимошенко, яка сама була учасницею цієї брудної справи як щира подруга Коломойського.
 
Нашій владі тоді забракло сил для опору інформаційній агресії, вона долала системну кризу, відновлювала економіку, відроджувала армію, сприяла відновленню Української автокефальної канонічної церкви, повертала українцям чудову їхню мову.
 
Спільними зусиллями наших зовнішніх і внутрішніх ворогів удалося на деякий час призупинити переможну ходу української національно-визвольної революції.
 
Нація тепер оговтується після невдачі на виборах, відновлює свою приспану пасіонарність, готується до остаточної перемоги для будівництва української України для українців, яких тепер на підконтрольній Києву території майже 92% населення (згідно з масовим опитуванням населення). Лише у такій державі буде вільно й безпечно жити всім нацменшинам, усім чесним людям!
 
Хочу запитати всіх читачів: а чи не були всі ці події 2019 року гібридним державним переворотом, підступною контрреволюцією, реваншем усіх зовнішніх та внутрішніх ворогів?
 
 
 
Степан ТРОХИМЧУК, 
професор, голова Львівського обласного відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів