Полковники бувають різні
Може, то хулігани чи провокатори?
МВС уперто не бажає визнавати, що 22 січня в результаті зіткнень на вулиці Грушевського в Києві трьох протестувальників застрелили саме силовики, а не хтось інший. Власне, в міліцейському відомстві розглядають версію, що в трьох загиблих — вірменина Сергія Нігояна з Дніпропетровщини, білоруса Михайла Жизневського та львів’янина Романа Сеника (помер від вогнепальних поранень за кілька днів) — стріляли співробітники міліції, але схиляються до інших версій, серед яких — і хуліганські мотиви, і вбивство з метою провокації.
Прокляте місце
«Так ми скоро купимо танк у НАТО!»
На вулиці Грушевського все ще спокійно. Схоже, для опозиції сигналом до поновлення бойових дій буде поведінка «регіоналів» у Верховній Раді на початку нової сесії, яка стартує сьогодні. А в минулі вихідні «передова» (принаймні підходи до другої лінії барикад) стали місцем паломництва туристів та навіть дітей із батьками.
Майдан Грушевського
НОВИНИ ПЛЮС
Відповісти Головою
Учора — «тітушки», завтра — визволителі?
Харківську облдержадміністрацію ніхто не захоплював, місцевий Євромайдан — один iз найбільш інтелігентних в Україні, але очільникові регіону Михайлу Добкіну все скрізь ввижаються окупанти. Аби захиститися від «навали», він уже приміряв уніформу ВВ зі щитом, одягнув депутатський корпус облради у футболки «Беркута», а тепер — активно підтримав ініціативу створення «фронтової Народної гвардії».
Міністр оборони та соціології
Занадто явний «прогин» перед начальством досить часто обертається конфузом — тепер це точно знає міністр оборони Павло Лебедєв, котрий днями виступив із заявою про те, ніби 87% армійців підтримують Віктора Януковича. Виходить, що 13% — приблизно кожен восьмий офіцер — дії Головнокомандувача не схвалюють.