Збір урожаю з міської землі

Збір урожаю з міської землі

Коли департамент комунальної власності Сумської міської ради оприлюднив для обговорення проект рішення «Про вдосконалення відносин, пов'язаних з орендою землі, що перебуває у власності територіальної громади міста Суми», то явно не сподівався, що підприємці відреагують настільки негативно. «Окремих зауважень» не було. Підприємці вже напрактикувалися помічати розставлені на них капкани. Бізнесмени досить ретельно вивчили проект і справді неформально подискутували на цю тему. В результаті чого запропонували взагалі не виносити проект для обговорення на сесії як такий, що погіршує умови здійснення підприємницької діяльності в місті.

Зорянський «кришталь»

Зорянський «кришталь»

Село Зоря знане на Рівненщині вже через те, що за застійних часів кимось «згори» було обране для взірця, яким має бути агрокультурне поселення майбутнього. Тому й будували тут цілком «міські» багатоповерхові будинки з усіма зручностями та підприємства. Одним із них став склозавод, який нині має назву «ЗАТ «Консюмерс-Скло-Зоря». Свого часу проект викликав скептичні посмішки у багатьох на Рівненщині. Навіщо, мовляв, в області ще один склозавод, коли, скажімо, в Рокитному вже не перший рік виробляють побутовий «кришталь», а таких прибутків, щоб слава про них гучно котилася теренами краю, там не мають? А втім зорянці, попри скепсис оточуючих, приступили-таки до втілення проекту й виграли.

Буря у пляшці

Буря у пляшці

Не минуло і чотирьох місяців, як представники Генеральної прокуратури приїхали до Харкова з перевіркою знову. Цього разу їх цікавлять винятково вино і горілка. Точніше, сурогатні аналоги давнього як світ напою. За кілька днів вони виявили численні порушення як у сфері його виробництва, так і реалізації. Після чого склалося враження, що місцеві органи контролю і правопорядку взагалі не переймаються вищезгаданою проблемою. Або, скажімо, всю свою міць кинули на боротьбу з одним-єдиним порушником — мережею супермаркетів «Таргет».

Всі статті рубрики