Заява про 90% українців без інтернету кумедна лише з першого погляду

10:10, 30.10.2019
Заява про 90% українців без інтернету кумедна лише з першого погляду

(фото: прес-служба президента України)

Вчорашня ситуація, коли на офіційних владних ресурсах нам повідомили, що 90% українців раніше не користувалася інтернетом, кумедна лише з першого погляду.
 
Насправді проблема набагато глибше і лежить радше в площині психології. Фройд би плакав.
 
Якщо проаналізувати риторику президента, прем’єра, депутатів-слуг, то можна взагалі дійти висновку, що "до Зеленського" Україна була якоюсь державою третього світу, де суцільна корупція і зубожіння. 
 
Де не лише не було інтернету, читати і писати не всі вміли.
 
З цього розряду, до речі, і заява Зеленського, що Україна це "Apple, що починає свій шлях в гаражі". 
 
Сильна метафора, але очевидно принизлива для тих, хто останні 28 років (а, за великим рахунком , набагато більше) робив нашу країну кращою і сильнішою. Виявляється, всі ці роки ми навіть з гаражу не виходили.
 
Як людина з першою історичною освітою, дозволю нагадати нашому Володимиру, ясне сонечко, Олександровичу та завзятому технократу Гончаруку - що вони лише епізод в багатолітній історії України. І ще навіть не відомо, якими словами цей епізод буде описаний. Поки-що прогнози не надто оптимістичні.
 
Також хотів би нагадати новоспеченим "лі куан ю" і "стівам джобсам", що Україна це така країна, в якій месії дуже швидко стають попередниками. А якщо увімкнути турборежим, то набагато швидше.
 

 • Порядок денний: земля і слуги

  Історично складалось так, що Україна була, є і буде центром не тільки Європи. Пишу не лише для неуків з історії України. Земля, територія України — це вислід праці багатьох поколінь. >>

 • Франко і стрітфуд

  Ну приблизно якось так уявляли собі автори цього закладу, котрий на фото, життя і побут автора Каменярів. >>

 • Перспективи

  Не всі пройшли жорстку конкуренцію
  Й потрапили врешті на пресконференцію. >>

 • Наш феномен

  Добровольці — це свідома й активна еліта нації, яка без примусу, за велінням серця і совісті, бере на себе відповідальність за вирішення злободенних проблем громади, нації, держави. >>

 • Не на тих ставимо

  Я, дитина війни, маю вже похилий вік, пережив багатьох керівників нашої країни — спочатку СРСР, а потім, з 1991 р., незалежної України >>