Через півроку нам нинішній парламент буде здаватися палатою лордів

14:05, 30.06.2019
Через півроку нам нинішній парламент буде здаватися палатою лордів

Виходить, 13 тисяч людей полягло, щоб Зеленський зараз здавав Україну прямо в лапи Кремлю? І щоб піпл знову повернувся до своєї звичної жуйки - з 1 липня показуватимуть "Сватів". Ну і генерал СБУ, який займався планом розгону Майдану, призначений заступником голови СБУ - це для вишеньки на торті.
 
13 тисяч людей загинуло, майже 2 мільйони залишились без домівок, щоб повернулись в країну портнови і компанія; щоб 16-річна дівчина понесла покарання за одиночний пікет проти Зеленського; щоб Кучма вів переговори з сепаратистами на їхніх умовах, а Генштаб віддав наказ "не стріляти"; щоб суд скасував назви вулиці Шухевича та проспекту Бандери; щоб недолугий Данилюк загубив, а потім знайшов спеціально обладнану кімнату в РНБО; щоб "партія", прости господи, Шарія змогла балотуватися в Раду; щоб всі колишні зрадники і "п’ята колона" весело і вдоволено потирали руки, тішачись приходом до влади "своїх".
 
Це - реванш. Вони чекали і дочекались нарешті.
 
Наші українські суди, які завжди тримали ніс по вітру, відреагували першими. Нашим судам і не потрібні спеціальні вказівки - вони все зчитують з владних губ.
 
Країна легко здає позиції, які утримувала всі 5 років. Політичні зомбі з минулого пожирають наше майбутнє.
 
І це ще партія "Слуга народу" не виграла парламентські вибори. У парламент прийдуть нові обличчя, звісно. 
 
Артист 95 кварталу Юзик, наприклад. Він балотується в Кривому Розі по 33 округу. А по 32 балотується подруга його дружини. А по 31 округу - двоюрідний брат мами Юзика. Ви розумієте, яка потужна команда зайде в Раду?
 
Через півроку нам нинішній парламент буде здаватися палатою лордів, не менше.
 
Валерій Пекар написав, що напередодні виборів було складено психологічний портрет Зеленського: "Не було жодного сенсу його публікувати: прихильники були заворожені, супротивники і так були проти". Валерій пише, що "один із факторів, що вплинули на рішення Зеленського йти в політику, це ресентимент, обрАза. Жорстка образа на несправедливість - мовні квоти і "Свати"".
 
І можна було б знизити на таке плечима, якби не всі подальші дії.
 
Президентом стала закомплексована і мстива людина. І всі трабли у нас лише починаються.
 
І про тих, хто страшенно обурювався щодо заборони "Сватів". Серіали відображають свої цільові аудиторії.
 
Згадайте, яким зашуганим і недолугим зображений професор університету, і яким класним чуваком здається алкоголік-слюсар, чи хто він там? Народ в більшості своїй тащиться від алкоголіка-слюсара, бо він народу ближчий, аніж університетський професор і його дружина-фіфочка.
 
Народу подобаються смішні алкоголіки, шаурма як символ Києва, жінки як бренд країни, указ про носіння шортів в офісі президента. Народу по фіг ПАРЄ і полонені моряки.
 
Народ бавиться. А що такого? Народ же втомився і хоче, щоб "всьо було харашо".
 
Народ не хоче помічати, що ми на всіх парах мчимося прямо в пекло.