Марші до 8 березня в Києві: кілька тез з різних промов

16:14, 08.03.2019

Вони транснаціональні тітушки", "Дівчата, не бійтеся сповідатися за свої феміністичні акції", "Внаслідок цієї ідеології - через 70 років українців на землі не залишиться", "Через фемінізм нас постійно стимулюють, що ми маємо бути успішними, маємо працювати, що ми маємо здобувати освіту..."
 
Веселого настрою вам у стрічку - прослухала епізодами виступи з акції "християн-патріотів" проти "феміністок і збоченців":) Ще назвали акцію феміністок "язичницько-сатанинською".
 
Ось кілька тез з різних промов))
 
- Жінки щасливі, коли чоловіки можуть покерувати, а жінка може бути підтримкою його.
 
- У кожного є своє мегаважливе покликання - жінка є повноцінною, коли вона є матір'ю, сестрою, дочкою.
 
- Фемінізм пропагує, щоб жінка стала чоловіком і перебрала чоловічі ролі в суспільстві.
 
- Вони намагаються жінку перетворити в пародію чоловіка.
 
- (про акцію феміністок) Там ми бачимо пошкоджену нещасну викривлену жіночу природу.
 
- (Про зовнішність феміністок) Істота формату крокоділ невизначеної статі.
 
- Слава Україні! Слава нації! Слава Ісусу Христу!
 
- Я дуже щаслива, що за рік значно побільшого дівчат серед нас - минулого року тут нас було лише шість, сьогоднів нас втричі більше (18?).
 
- Внаслідок фемінізму ми залишимся без захисту патріархальної родини, яка тисячоліттями нас захищала.
 
- Через фемінізм нас постійно стимулюють, що ми маємо бути успішними, маємо працювати, що ми маємо здобувати освіту, бути фінансово, комерційно успішними! і якогось біса бути лібералками.
 
- Мені дуже шкода тих феміністок, які задешево продалися траснаціоанльному капіталу.
 
- Вони транснаціональні тітушки. Вони виходять, бо їх хоче тут бачити транснаціональна еліта ліберального заходу.
 
- Ми зможемо протистояти тій варварській навалі з боку тих неадекватних і хворих жінок.
 
- (у відповідь на заклик Корчинського піти визволити з автобуса арештованого члена "братства") - Ми благословляємо чоловіків вершити справедливість.
 
- Ми активно очікуємо, коли почнуть арештовувати збоченців, а не патріотів.
 
- Гендер - це перекривлення природи людини.
 
- Людям нормальним не зрозуміло, про що йдетсья тим людям, які потребують психологічної допомоги.
 
- (Про результат діяльності феністичної варварської навали) - Ми не маємо право говорити, що ми жінки! Я відчуваю тиск від лгбт-спільнот.
 
- Єдина ідея фемінізму - зменшити кількість дітонародження на землі.
 
- Унаслідок цієї ідеології - через 70 років українців на землі не залишиться.
 
- Мені шкода, що вони не пізнали кохання в своєму житті, вони не пізнали любові. Можливо, вони не пізнали любові від свого батька і не покохали чоловіка.
 
- Я дитина - нагуляна. Мама мене народила без батька. Я батька зустріла через 30 років і пробачила йому. І тепер я щаслива жінка.
 
- Дівчата, не бійтеся сповідатися за свої феміністичні акції. Не бійтеся підійти до церкви і сказати: "Боже, вибач, я була феміністкою".
 
- Ідея рівності вбиває любов. Любов неминуче пов'язана з складними єрархіями.
 
- Фемінізм - це хвороба.
 
- Ми проти абортів. Ми будемо народжувати воїнів, хто буде воювати проти них.
 
- Вони вбивають ненароджених громадян.
 
П.С. Я так і не дочекалася промови, що саме через фемінізм частина чоловіків спиваються і лишають дружину з трьома дітьми без захисту, що через феміністок частина чоловіків заводять коханок і залишають дружину з трьома дітьми без патріархальної опіки, що через фемінізм частина чоловіків не в силі забезепечити однією своєю зарплатою дружину з трьома дітьми і стимулює тим самим дружину працювати. І що тоді мають робити жінки з трьома дітьми без освіти, роботи і комерційного успіху?
 

 • Підсумки двох днів царювання

  Першим законопроектом президента став не закон про імпічмент чи скасування недоторканності, як було обіцяно Зеленським, а закон про дострокові вибори в ВР >>

 • Чому я за гендерні квоти

  Під час позачергового засідання ВР я поінформувала колег, що під час консультації з новообраним президентом, окрім інших тем, підняла проблему неприпустимості сексистських висловлювань з боку його радників. >>

 • Оці чоловіки в темно-синіх костюмах безсовісно хакнули країну

  На фото - ті, хто вирішив свої молоді життя, час, енергію і знання віддати самовідданому служінню народу. Це вони, всупереч "злочинній владі попередників", безстрашно кинулись вперед, щоб цілодобово думати про народ та його потреби. >>

 • Якось по-новому я подивився в ці дні на Австрію і на Україну

  Минулої п’ятниці Австрія побачила і почула немислимі речі. Два провідних політика обговорювали плани масштабного розпродажу країни. Трапилося найгірше: люди втратили довіру до влади. І ось тут було неймовірно спостерігати, як в країні включився вироблений віками «кризовий модус» >>

 • «Загазована» країна

  Моя матір, переживши, як вона казала, польську владу, перших і других москалів, а також німців, дві війни і голод 1946-47 рр., у політичній ситуації орієнтувалася по газу: як починали говорити у телевізійних програмах про газ, вона одразу визначала «діагноз» — будуть вибори. >>