Спікерка Палати США: розмова Трампа і Зеленського підтверджує необхідність імпічменту

20:28, 25.09.2019
Спікерка Палати США: розмова Трампа і Зеленського підтверджує необхідність імпічменту

Ненсі Пелосі

Опублікований запис розмови президента Володимира Зеленського і президента США Дональда Трампа доводить необхідність імпічменту останньому.

 

Про це заявила спікерка Палати представників США Ненсі Пелосі, передає CNN.

 

Вона наголосила, що Трамп підриває чесність виборів у США, гідність займаної їм посади та національну безпеку. За словами Пелосі, це не є роботою Трампа — використовувати гроші платників податків, аби змушувати інші країни допомагати його кампанії.

 

«Президент намагався зробити беззаконня чеснотою в Америці і тепер експортує це за кордон», — йдеться у заяві.

 

BREAKING: Speaker Pelosi: "I'm announcing the House of Representatives is moving forward with an official impeachment inquiry." http://nbcnews.to/2lpF7D2 

Вбудоване відео

 
 

Як повідомляла УМ, у США оголосили про запуск процедури імпічменту президенту Дональду Трампу через ймовірний тиск на президента Володимира Зеленського під час телефонної розмови.

 
Раніше Трамп заявив про дозвіл України оприлюднити запис розмови із Зеленським, а Зеленський назвав цю бесіду з Трампом "приватною і конфіденційною".
 
 
Нагадаємо, в США розгорівся скандал через донос американського розвідника стосовно розмови президента Дональда Трампа та іноземного лідера. У ній, за словами розвідника, Трамп дав певну "тривожну обіцянку", про яку він вирішив одразу повідомити інспектора розвідки.
 
 
Видання The Washington Post також повідомило, що Трамп нібито намагається змусити Зеленського втрутитися в президентські вибори в США в 2020 році. За повідомленням ЗМІ, йдеться про відкриття справи щодо сина колишнього віце-президента США Джо Байдена та його ролі в українській газовій компанії.
 
 
При цьому глава МЗС України Вадим Пристайко запевнив, що президент США Дональд Трамп не тиснув на Володимира Зеленського під час телефонної розмови, яка стала об’єктом скандалу в США.
 
 
У свою чергу претендент на пост президента США від Демократичної партії Джозеф Байден вимагає оприлюднити розшифровку розмови Трампа із Зеленським.
 
 
Сам Трамп заперечує порушення закону під час розмови з Зеленським. Він також заявив, що розгляне можливість оприлюднення стенограми своєї розмови з президентом України Володимиром Зеленським.
 
 

 

Коментуючи опубліковану стенограму, Трамп заявив, шо не чинив тиску на Зеленського.