«Матриця реформ»: Україна зі Світовим банком презентували реформи у воєнний час
Разом зі Світовим банком Україна презентували план змін «Матриця реформ», спрямований, зокрема, на реформування управління публічними інвестиціями. >>
В. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун бачить небезпеку в поверненні колишньої очільниці МОЗ Раїси Богатирьової до Києва.
Своїми застереженнями з цього приводу вона поділилася у Фейсбуці.
“Перші місяці роботи в МОЗ України мені постійно розповідали якісь історії про те, як організовувала роботу Раїса Богатирьова. Як вона ніколи не покидала свій “комплекс кабінетів міністра”, який виглядав як палац. Натомість інша частина Міністерства була в критичному стані зі старими туалетами та пошарпаними стінами. Як усі мусили стояти струнко у коридорах, коли вона проходила поруч зі своїми охоронцями. Або ж як у неї “професійно” займалися закупівлями ліків та вакцин”, – ділиться своїми спогадами Супрун.
Уляна Супрун, зокрема, нагадала як Богатирьова покривала схему з закупівель за кошти платників податків вакцин та туберкуліну у фірми свого сина; відбувся спад рівня вакцинації українців через недовіру до вакцини; розкрадання понад 1 мільярд гривень, які мали б йти на ліки; штучно завищені закупівлі; величезний маєток сім’ї Богатирьової і т.д.
Супрун переконана, що екс-главу МОЗ поліція скоро випустить на волю. У неї залишилося чимало прихильників та партнерів в Україні.
“Повернення Богатирьової до України є сигналом про початок нового етапу боротьби за здоров’я та безпеку українців. Її послідовники і партнери нікуди навіть не виїздили і останні роки займались саботажем системних зміни у сфері, де вони звикли про все “домовлятися”, – застерігає пані Уляна.
“Не віддати медичну сферу злодіям та вбивцям для нового політичного керівництва дуже легко, якщо вони поставлять здоров’я українців реальним пріоритетом”, – наголошує Супрун.
Як повідомляла УМ, 27 серпня в аеропорту «Жуляни» у Києві поліція затримала ексміністерку охорони здоров’я часів Богатирьову.
Ще в 2016 році Інтерпол відмовився оголошувати Богатирьову в розшук.
У серпні 2019 року Голосіївський райсуд Києва зобов’язав ГПУ закрити справу проти Богатирьової. Водночас у столичній прокуратурі заявили, що це рішення ухвалили без представника відомства, тому його оскаржать.
Прокуратура Києва внесла до Печерського райсуду столиці клопотання про взяття під варту ексглави Міністерства охорони здоров'я України часів президентства Віктора Януковича Раїси Богатирьової.
Разом зі Світовим банком Україна презентували план змін «Матриця реформ», спрямований, зокрема, на реформування управління публічними інвестиціями. >>
Через повномасштабне вторгнення росії українська екосистема зазнала збитків у $65 мільярдів. >>
Україна не продовжуватиме транзитну угоду з росією після завершення строку її дії. >>
Новий порядок призначення і виплати одноразової грошової допомоги в разі загибелі або інвалідності деяких категорій військових відповідно за законом «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» затверджено Кабінетом міністрів України. >>
На централізований друк 900 тисяч повісток до кінця 2024 року Кабінет міністрів виділив 71 мільйон 820 тисяч гривень. >>
Кабмін пропонує парламенту внести зміни до законодавства та дозволити іноземним громадянам, які проходять військову службу в Україні за контрактом, обіймати офіцерські посади в Силах оборони. >>