На Московії знову хочуть миру на своїх окупаційних умовах
У Кремлі нахабно прагнуть, щоб ЗСУ припинили бойові дії, а офіційний Київ визнав вигадані Московією «територіальні реалії» та не визволяв окуповані території. >>
Президент США Джо Байден та глава Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн під час зустрічі
Президент США Джо Байден і президента Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн під час зустрічі у Білому домі обговорили питання щодо надання подальшої допомоги Україні на тлі триваючої повномасштабної війни, розпочатої росією.
Як інформує Україна молода, про це повідомив Джо Байден у Твіттері та Урсула фон дер Ляєн у Твіттері.
У ході розмови фон дер Ляєн висловила рішучість спільно підтримувати Україну в боротьбі за свободу і незалежність та примусити Росію сплатити високу ціну за її жорстоку війну.
Глава Єврокомісії також заявила про необхідність посилення контролю за дотриманням санкцій, введених проти РФ.
«Ми продовжуватимемо підтримувати Україну та зменшувати здатність Росії вести війну. Ми посилюємо контроль за дотриманням наших санкцій, щоб запобігти ухиленню та обходу. Ми повинні перекрити шляхи постачання, які продовжують живити російську військову машину, і накладатимемо санкції на тих, хто до цього причетний», – йдеться у повідомленні фон дер Ляєн у соцмережі.
У спільній заяві Байден і фон дер Ляєн підтвердили партнерські й дружні відносини між США та ЄС, наголосивши, що вони зараз «єдині більше, ніж будь-коли». Також лідери пообіцяли Україні непохитну «безпечну, економічну та гуманітарну підтримку стільки, скільки буде потрібно».
«Ми, як і раніше, віддані наданню та мобілізації міжнародної підтримки, у тому числі з боку приватного сектору, для забезпечення економічної стабільності України», - йдеться у спільній заяві Байдена та фон дер Ляйєн.
Лідери намітили ініціативи, спрямовані на допомогу Україні у відбудові, та наголосили на зусиллях, включаючи санкції, для "подальшого ослаблення здатності Росії вести незаконну війну та її військово-промислову систему", - йдеться в повідомленні.
«Ви надзвичайно допомогли нам, коли ми хотіли позбутися залежності від викопного палива з Росії», – наголосила глава Єврокомісії.
«ЄС і США посилили спільну енергетичну, економічну та національну безпеку. Я з нетерпінням чекаю на ще більші досягнення в найближчі роки», – відзначив Байден.
Раніше Президент України Володимир Зеленський після чергової російської масованої ракети атаки закликав голову Єврокомісії Урсулу фон дер Ляєн ввести санкції проти атомної галузі РФ.
Додамо, що Урсула фон дер Ляєн назвала масовані атаки РФ на енергосистему в Україні воєнним злочином.
9 березня президент Володимир Зеленський обговорив із президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн прогрес у виконанні Україною рекомендацій для початку переговорів про вступ в Євросоюз.
Як повідомляла УМ, у Європейському Союзі створили спеціальну робочу групу, яка має вирішити питання використання і передачі Украні конфіскованих російських активів відповідно до законодавства ЄС.
У Кремлі нахабно прагнуть, щоб ЗСУ припинили бойові дії, а офіційний Київ визнав вигадані Московією «територіальні реалії» та не визволяв окуповані території. >>
Колишній директор ЦРУ генерал Девід Петреус вважає, що Збройні Сили України достатньо підготовлені, щоб провести успішний контрнаступ. >>
Спеціальний представник уряду Китаю Лі Хуей, імовірно, намагався переконати європейських візаві (керівників ЄС та окремих лідерів країн-членів), що їм потрібно закликати до припинення вогню в Україні. >>
Москва та Мінськ офіційно домовилися про розміщення тактичної ядерної зброї на території Білорусі. >>
Після перемоги України у російсько-українській війні та звільнення Криму півострів має стати національно-територіальною територією корінних народів – кримських татар, караїмів та кримчаків. >>
Травень завдяки насиченим закордонним вояжам президента Володимира Зеленського виніс внутрішню політичну кухню України на міжнародні локації, продемонструвавши як позитивні моменти, так і певну політичну авантюру. >>