У Ірпені відбудеться захід у рамках проєкту «Ше.Fest мандрує країною»

17:58, 12.07.2021
У Ірпені відбудеться захід у рамках проєкту «Ше.Fest мандрує країною»

Проєкт "Ше.Fest мандрує країною" відбувається напередодні всеукраїнського фестивалю Ше.Fest. (Фото з ФБ-сторінки фестивалю Ше.Fest)

Культурно-мистецький захід у рамках проєкту «Ше.Fest мандрує країною» відбудеться у місті Ірпінь на Київщині 17 липня.

 

Жителі Ірпеня зможуть познайомитися з мистецтвом постійних і нових учасників фестивалю, а також побачити та почути творчість земляків.

 

Про це Україні молодій повідомили організатори фестивалю Ше.Fest.

 

Зокрема, основна музична сцена працюватиме в парку "Незнайко" з 17:00. На ній виступить відомий український казкар Сашко Лірник, який вміє тримати глядача в напрузі до останнього слова.

 

Свою пісенну творчість подарують мультиінструменталіст та автор власних пісень Віталій Кобзар, ірпінський гурт "Деінде", гурт "Прелеста", а на завершення глядачі побачать виступ гурту "Шпилясті кобзарі".

 

Неподалік розташуються традиційні для Ше.Fest'у Галявина художників та Ярмарок майстрів, де будуть демонструвати свою творчість ірпінські живописці та народні майстри.

 

А в Ірпінській міській публічній бібліотеці імені Максима Рильського бажаючі  познайомляться з театральною та дитячою локаціями.

 

 

О 15:30 в бібліотеці розпочнуть свою роботу театрали. Мешканці Ірпеня стануть свідками дуже цікавого дійства — відкритої робочої майстерні, коли вистава народжується просто на сцені.

 

Режисерка і драматургиня Ольга Анненко написала п'єсу "Шевченко. Остання любов" про історію стосунків Тараса Шевченка і Марко Вовчок. Вистава, яка народиться під час заходу, буде показана на Ше.Fest`i.

 

О 17:00, коли театральна локація завершить свою роботу, в бібліотеці розпочнуться пізнавальні розваги для найменших глядачів, які зможуть взяти участь у вікторинах,  конкурсі малюнків та інших цікавих активностях.

 

Зауважимо, що проєкт "Ше.Fest мандрує країною" відбувається напередодні всеукраїнського фестивалю Ше.Fest, який стартує на батьківщині Тараса Шевченка, у Моринцях, 21-22 серпня.

 

Також заходи проекту завітають до Броварів, Одеси та Первомайська.

 

Вхід для всіх вільний та безкоштовний, фестиваль — безалкогольний.

 

«Запрошуємо всіх відвідати події, які очікують вас в Ірпені, а в серпні — гайда на Черкащину, де на вас чекатиме дводенний фестиваль з багатьма унікальними локаціями», - закликають організатори.

 

Заходи в Ірпені відбуваються за підтримки Українського культурного фонду та Відділу культури Ірпінської міської ради. Партнер проєкту — Благодійний фонд "МХП-Громаді".