50 по 200 тисяч: Уряд заснував щорічну премію для енергетиків
Рішення про запровадження щорічної премії уряду для працівників енергетичної галузі ухвалив Кабінет міністрів України. >>
Біля Кабміну чергує декілька нарядів Національної гвардії, а також Поліція діалогу.
Під будівлею Кабінету міністрів з самого ранку мітингують підприємці з вимогою послабити карантинні заходи. Під будівлею Кабміну перебуває кілька сотень протестувальників.
Підприємці вимагають від уряду дозволити роботу малому та мікробізнесу з дотриманням санітарних вимог.
Також мітингувальники вимагають забезпечення рівних вимог до роботи під час карантину для всіх: для відомих торговельних мереж, ресторанів і т.д.
Протестувальники на авто перекривали рух по вулиці Грушевського, але наразі учасники мітингу забрали свої авто і звільнили вулицю для проїзду, повідомляє "Укрінформ"
Плакати з відповідними вимогами мітингувальники прикріпили на свої машини, повідомляє у Facebook Чернігівська міська рада.
"Масштабний автопробіг провели 28 квітня в Чернігові представники малого бізнесу. Проїхавши проспектами Перемоги та Миру, вулицями Шевченка, Рокоссовського та Героїв Чорнобиля, підприємці зібралися на Красній площі, щоб описати ситуацію з малим бізнесом та висунути свої вимоги", - ідеться у повідомленні.
Вислухати мітингувальників на центральну площу обласного центру прийшов міський голова Владислав Атрошенко. Він висловив підтримку підприємцям, але зазначив, що остаточне рішення — все ж за Кабміном.
"Об’єктивно на ринку, на повітрі є більше можливостей дотримання карантинних заходів безпеки, ніж у магазинах. Те ж стосується і бізнесу, який розміщений на перших поверхах - його теж треба відкривати", - вважає міський голова.
Як повідомляла УМ, прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що до нього надходять численні прохання про пом’якшення карантину, проте піти на таке уряд поки не може.
Глава держави закликав уряд відкрити продовольчі ринки. Кабінет міністрів, у свою чергу, розгляне це рішення 29 квітня.
Перед тим Міністерство охорони здоров’я визначилося з умовами, яких повинні дотримуватися продовольчі ринки для роботи на карантині.
Нагадаємо: Журналісти Bihus info з’ясували, що під час карантину ресторан нардепа від "Слуги народу" Миколи Тищенка відвідують VIP-гості .
Пізніше поліція та епідемологи завітали до так званого «своєрідного штабу» нардепа від «Слуги народу» Миколи Тищенка, який насправді є його рестораном «Велюр» в центрі Києва.
Влада розглядає можливість відновлення роботи продовольчих ринків в Україні вже цієї п’ятниці, 1 травня. Втім, це можливо лише за умови дотримання усіх правил безпеки.
Рішення про запровадження щорічної премії уряду для працівників енергетичної галузі ухвалив Кабінет міністрів України. >>
Невеликим підприємствам виживати під обстрілами і без електроенергії сьогодні досить непросто. >>
Україна була одним із найбільших експортерів зброї у світі, але припинила продавати її після 24 лютого 2022 року. >>
Президентка енергетичної DiXi Group Олена Павленко розставляє всі крапки над і: «Що маємо електроенергію, не означає, що в нас є такий самий запас міцності, який був у 2022-му. >>
Одну з київських ТЕЦ, яку в ніч на 3 лютого атакувала росія Міністр енергетики України Денис Шмигаль показав Генеральному секретарю НАТО Марку Рютте. >>
По ситуації в Україні Президент України Володимир Зеленський провів селекторну нараду. >>