Гарбуз фіголистий — скарбниця вітамінів. Кому насіння?
Не уявляю свого життя без рослин та городу. >>
Лише в центрі вакцинації "Менора" в черзі з ранку стояло близько 500 осіб.
Тисячі мешканців Дніпра вирішили вакцинуватися від коронавірусу саме в перший день запровадження режиму «червоної» зони в регіоні, в понеділок.
Відтак, саме цього дня в центрах вакцинації обласного центру виникли неабиякі черги.
Як повідомляє Україна молода, на цей ажіотаж обурено відреагував мер Дніпра Борис Філатов в соцмережах.
"Рівно в ту хвилину, як Дніпро заїхало у "червону" зону, наші дорогі й улюблені земляки вишикувалися у величезні черги на вакцинацію. Тепер там Армагеддон. Хоча вчора ще було порожньо", - написав Філатов.
І додав, що раніше не допомагало ніщо: хоча він особисто вакцинувався ще весною, а місцева влада «агітувала, просила, стимулювала і лякала».
За даними місцевих ЗМІ, лише в центрі вакцинації "Менора" в черзі з ранку стояло близько 500 осіб. Всі вони прийшли отримати першу дозу вакцини від COVID-19.
Багато хто говорить, що прийшли тільки тому, що Дніпропетровська область перейшла в "червону" зону карантину.
Відзначається, що з 18 жовтня в цьому центрі повинні були вакцинувати 6 тисяч осіб. Це в 10 разів більше, ніж було в суботу, 16 жовтня.
Як повідомляла «УМ», Запорізька, Одеська, Донецька та Дніпропетровська область із 18 жовтня перейшли у "червону" зону епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
Після цього в окремих регіонах почали буквально штурмувати центри вакцинації.
Не уявляю свого життя без рослин та городу. >>
Війна руйнує серед іншої інфраструктури і лікарні з обладнанням. >>
Киянам і гостям влада Києва рекомендує повернутися до носіння масок через стрімке зростання кількості хворих на коронавірус. >>
З далекого і такого мирного 2019 року ми навчились жити пліч-о-пліч із пандемією коронавірусу — для нас стало звичним носити маски і спекотного літа, і холодної зими, а фраза «я хворію на коронавірус» перестала лякати. >>
Не зважаючи на форму навчання — онлайн чи онлайн, усі учні та вчителі мають бути обстежені лікарем і вакциновані відповідно до Національного календаря профілактичних щеплень. >>
В Україні дозволили робити бустерну дозу від COVID-19 окремим категоріям населення. Таке щеплення можна отримати через за 4 місяці після першого "бустеру". >>