Javelin у поміч: Герой України Андрій Головня знищив 79 одиниць техніки рф
До лав Збройних Сил України Андрій Головня долучився у 19 років, а вже в 21 рік отримав звання Героя України. >>
Акція "Спочатку дрони, потім стадіони" проходить під Волинською ОВА. (Фото Суспільне)
Акція "Спочатку дрони, потім стадіони"проходить зранку, 8 листопада, на Київському майдані в центрі Луцька.
Її учасники вимагають скерувати бюджетні кошти на допомогу українським військовим.
Як інформує УМ, про це повідомляє Суспільне.
Учасники акції вимагають у місцевої влади спрямовувати бюджетні кошти на допомогу українським військовим і придбання дронів та авто для ЗСУ.
Вони хочуть зустрітися з головою обласної військової адміністрації Юрієм Погуляйком.
Це вже не перша подібна акція в Луцьку. 8 вересня протестувальники вимагали, щоб місцева влада відмовилася від проведення капітального ремонту бульвару Дружби народів, вартість якого - 50 мільйонів гривень.
Ввечері 17 жовтня ініціативна група у Луцьку почала збір підписів до заяви-звернення проти проведення капітальних ремонтів у місті під час війни.
Нагадаємо, що 31 жовтня біля Луцької міської ради, де депутати зібралися на засідання сесії, жителі міста провели акцію "Дрони замість бруківки".
Додамо, що подібну акцію ще раніше започаткував і організував у Львові важко-поранений ветеран російсько-української війни Артур Кирєєв.
Як повідомляла УМ, Спочатку дрони — потім стадіони. Активісти виходять на підтримку першочергових витрат з бюджетів на армію.
До лав Збройних Сил України Андрій Головня долучився у 19 років, а вже в 21 рік отримав звання Героя України. >>
Завдяки героїчному подвигу бійців та інженерному таланту українських винахідників сучасна війна тепер має зовсім іншу форму. >>
При цьому, нібито йдеться не лише про зміну "вивіски" - планується створити окремі підрозділи – офіси комплектування та офіси супроводу. >>
На основі ефективного азовського батальйону «Pilum» утворено 41-й полк, який розвиватимуть найкращі фахівці 1-го корпусу Нацгвардії «Азов» в сфері безпілотних систем. >>
У Києві в Голосіївському районі в суботу, 18 квітня, чоловік відкрив стрілянину по людях, є загиблі та поранені, поліція проводила спецоперацію з затримання злочинця. >>
Про підозру працівнику Львівської митниці Андрію Трушу, який смертельно поранив військовослужбовця територіального центру комплектування та соціальної підтримки, повідомили правоохоронці. >>