Посли ЄС продовжили візову заборону і заморожування активів проти 175 росіян і сепаратистів і 44 організацій на шість місяців за порушення територіальної цілісності України.
Також Сервер Мустафаєв скаржиться на неналежні умови тримання в "ФКУ СИЗО 1 УФСИН России по Ростовской области", а саме ненадання медичної допомоги, обмеження в отриманні посилок, позбавлення можливості приймати душ, здійснювати прогулянки на свіжому повітрі.
"Ми ніколи не відмовимося від санкцій щодо Криму, поки вони (Росія, - ред.) не вийдуть з Криму. Ми також збираємося зберегти наші санкції стосовно Східної України",- заявив постпред США при ОБСЄ Джеймс Гілмор.
Учасники засідання з українського боку оприлюднять факти порушень прав людини на півострові, ознайомлять членів Радбезу із заходами, яких вживає керівництво України для захисту населення на окупованих територіях, а також із зусиллями, спрямованими на деокупацію Криму.
За порушення прикордонного режиму та порядку виходу плавзасобу в море кожного з рибалок притягнуто до адміністративної відповідальності, а на плавзасіб накладено заборону виходу в море терміном на 30 діб, повідомили прикордонники.
Нагадаємо, у 2014 році Росія масово почала видавати паспорти на території анексованого півострова. Видані у Криму російські паспорти не визнають ані Київ, ані країни Заходу.
Вакарчук заявив, що "Мінські угоди" вбивають українців, вони створюють ілюзію руху до миру і розмивають український суверенітет. Якщо їх дотримуватися, "Україна не отримає мир на своїх умовах". Вони лише призупинили гарячі бої на Донбасі, і зовсім не дають відповіді, як повернути Крим.
Помпео зазначив, що понад 80 жителів Криму, включно з членами кримськотатарської громади, були запроторені Росією в тюрми, деякі з них навіть піддалися тортурам, за мирне протидію окупації.
“Реакція (Кремля на цей указ) абсолютно зрозуміла, я думаю, кращу реакцію можуть дати самі кримчани, які розкажуть, що стало причиною для рішення Криму возз’єднатися з Російською Федерацією”, — сказав Пєсков.