Немита Росія
У Росії «Росспоживнагляд» розпорядився вилучити з продажу низку імпортних мийних засобів через, як заявили, невідповідність токсикологічним показникам безпеки, повідомляє сайт «Радіо «Свобода». Це стосується марок Henkel, Procter & Gamble і Colgate-Palmolive, Werner & Mertz GmbH, The Clorox Company, а також «Невська косметика».
«Четвірка» втрьох
Вибуховий Бангкок
Два вибухові пристрої, які були закладені в індуїстському храмі Ераван, — він є однією з головних туристичних пам’яток Бангкока — спрацювали у столиці Таїланду позавчора у вечірні пік-години за місцевим часом. Унаслідок теракту загинуло щонайменше 27 осіб (серед них дев’ятеро іноземців з Азії), понад 120 осіб поранено.
Троянський кінь змін
Остогидла влада брехунів
Сотні тисяч протестувальників у Бразилії у минулий вихідний вимагали відставки президента Ділми Руссефф. На її адресу лунають звинувачення у повальній корупції та виникненні значних економічних проблем. Безробіття та інфляція нині охопили найбільшу економіку Латинської Америки, зазначає інформагенція «Франс пресс».
«Країна ківі» під листком папороті
Прапори Нової Зеландії та Австралії майже ідентичні, адже основою для обох став британський стяг «Союзний Джек» (Union Jack). Але невдовзі сплутати державні символи цих двох країн стане майже неможливо. У Новій Зеландії добігає кінця загальнонаціональний конкурс на ескіз нового прапора, який був оголошений урядом.
«Лінива» робота
Якщо найманий працівник надто довго засиджується на роботі, для працедавців у розвинутих державах це зазвичай означає тільки одне: він не здатен правильно спланувати свій робочий день, щоб виконувати завдання вчасно. У менш успішних країнах ставлення часто інакше.
Задушити масовістю
В італійському парламенті встановлено рекорд — депутати подали понад 513 тисяч (!) поправок до одного-єдиного параграфа проекту змін до Конституції. Параграф цей стосується повноважень сенату. Уряд намагається обмежити політичну роль верхньої палати законодавчого органу і добитися, щоб у ній засідали лише представники регіонів.
«Холодильник» зіпсувався
Такою поганою ситуація не була ще ніколи з часу початку досліджень на цю тему. Льодовики у всьому світі зменшилися до найнижчого рівня за останні 120 років. І цей процес стрімко прискорився у першій декаді ХХІ століття, повідомляє «Франс пресс» із посиланням на наукове видання Journal of Glaciology («Журнал гляціології» — науки про льодовики, або кригознавства).