Працівникам Служби безпеки України вдалося викрити та затримати російського агента, який «здавав» інформацію ворогу. За його «наводкою» рашисти завдавали ракетні удари по школах Миколаєва.
Служба безпеки України запобігла планам фсб використати родичів українських військових для загострення суспільно-політичної ситуації у Київській, Житомирській і Полтавській областях напередодні Дня Незалежності України.
Віртуальний криптогаманець росіянина, який назбирав у перерахунку понад 800 тис. гривень для потреб російської армії на війну в Україні заблокувала Служба безпеки України.
Служба безпеки України затримала в прифронтових районах Донецької області двох інформаторів росіян, які збирали інформацію про розташування реактивних артилерійських систем HIMARS.
Із 20 ракетних ударів, що завдаються по Україні, за даними Служби безпеки України, лише один припадає на військовий об'єкт, решта – влучають у цивільну інфраструктуру.
Два агенти Росії, які намагалися влаштуватися до підрозділів ЗСУ і зібрати розвіддані про постачання українським військам західної зброї та боєприпасів були затримані контррозвідкою Служби безпеки на Київщині.
У Службі безпеки України завершили досудове розслідування стосовно колишнього співробітника спецслужби, який на початку антитерористичної операції на сході України приєднався до незаконних збройних формувань так званої «днр», зокрема до угруповання «Восток».