Просвітителі з «Електротрансу»

Оригінальний варіант поєднання потреб пересування містом з екскурсом у його історію запроваджує керівництво місцевого комунального підприємства «Електротранс». Відтепер в івано–франківських тролейбусах, окрім оголошення зупинок, почали розповідати про розташовані вздовж маршрутів пам’ятки архітектури, відомих прикарпатців, чиїми іменами названі тутешні вулиці.

«Орелі» закличуть літо

«Орелі» закличуть літо

Дитячий фольклорний фестиваль «Орелі», який організовує Український центр народної культури «Музей Івана Гончара», впродовж кількох років проходив на подвір’ї цього закладу. Аж поки йому не стало там тісно!

Надія від «Сузір’я»

Сорок тисяч гривень, виручених від продажу квитків на благодійний концерт у Черкаській обласній філармонії, підуть на придбання обладнання для обласного онкологічного диспансеру. Організатором доброчинного заходу став відомий добрими справами черкаський благодійний фонд «Сузір’я», якому нині виповнилося 15 років.

Хто плутає бюджетний гаманець із власним?

Хто плутає бюджетний гаманець із власним?

Три сотні запитів, відстеження понад 340 тендерних процедур, близько 40 звернень та скарг — це лише формальний опис тієї роботи, яку здійснило сумське Бюро аналізу політики, моніторячи державні закупівлі в області. Адже саме тут так часто застосовуються традиційні схеми використання державних коштів у зовсім не державних інтересах.

Хто поїде в «Коловрат»?

«Найбільша проблема при проведенні табору, коли ні батьки, ні тим паче діти не уявляють його формату, — каже майбутній комендант цьогорічного червневого «Коловрату» Олександр Бойко. — Хоча ми постійно наголошуємо, що формат у нас особливий, це розуміють не всі. Тож практично на кожному таборі виявляється, що принаймні десять відсотків дітей саме тут уперше миють посуд, уперше бачать непорізану капусту і вперше сплять у наметі».

«Сiм вершин» на Евересті

«Сiм вершин» на Евересті

Найвищий гірський масив Землі у Гімалаях уродженець Запорізької області Федір Конюхов уперше здолав 11 травня 1992 року: на пару з іншим екстремалом, Євгеном Виноградським, він піднявся на Еверест (Джомолунгму) його Південним схилом. Власне двадцятиріччю того схо­дження і було приурочено експедицію команди «7 вершин» на пік планети, «зріст» якого становить 8848 метрів.

До європейського комфорту — європейські зарплати

До європейського комфорту — європейські зарплати

У Донецьку, як учора коротко повідомляла «УМ», став до ладу останній стратегічний об’єкт до Євро–2012 — залізничний вокзал. «Залізні ворота» шахтарської столиці — це симбіоз двох архітектурних стилів — «сталінського класицизму» та сучасного «хайтеку». Вони навряд чи здивують вишуканих європейців, проте для наших співвітчизників стануть приємним сюрпризом.

Мільйони, які поставлять на ноги

Майже 8 мільйонів гривень виділив для Черкаської обласної дитячої лікарні черкаський завод «Азот». Як повідомила «УМ» прес–секретар Черкаського обласного управління охорони здоров’я Анна Голосинська, сертифікат на медичне обладнання на суму 7 млн. 899 тис. 464 гривень головному лікарю Черкаської обласної дитячої лікарні Сергію Маркову вручила почесний президент ПАТ «Азот», голова наглядової ради Всеукраїнського благодійного фонду «Дитячий світ» Валентина Жуковська. Список обладнання включає в себе 45 позицій, з допомогою якого в цьому лікувальному закладі буде організовано сучасний центр з реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи, аналогів якому немає в Україні.

Де насправді живе Мілка?

У Тростянці цієї суботи відкриється музей шоколаду. Хай містечко на Сумщині далеке від Бразилії чи ще якихось заморських країн, де ростуть кавові боби, але й воно відоме значною мірою саме завдяки шоколаду. Адже тут ще за радянських часів працювала шоколадна фабрика «Україна», нині вона успішно існує як частина відомої корпорації. Саме тут виробляється знана й улюблена продукція під брендом «Корона». Не менш відома «Мілка», до речі, теж народжується не на якихось зарубіжних луках, а в Тростянці. То чому б тут не бути Музею шоколаду?!