Октябрь iз російським вогнеметом

Картина на фронті останніми днями якщо і змінюється, то в гірший бік. Неспокійною видалася ніч iз понеділка на вівторок. Терористи вели обстріли вздовж усієї розмежувальної лінії. Під особливим прицілом цього разу була Луганщина.

Потьомкінськими сходами — до «Золотого Дюка»

Потьомкінськими сходами — до «Золотого Дюка»

Літо наближається до зеніту, а це означає, що невдовзі відкриє свої творчі майданчики Одеський міжнародний кінофестиваль. З 10 по 18 липня вже вшосте Південна Пальміра прийматиме захід світового масштабу. Кіномани, як завжди, в солодкому передчутті, а організатори інтригують.

Спраглий Донбас

Вихідні у зоні АТО вкотре довели, що режим тиші на сході не працює. У зв’язку з цим Рада Європейського Союзу прийняла рішення про продовження санкцій проти Росії на шість місяців, до 31 січня 2016 року. Про це повідомила у «Твiттерi» прес-секретар верховного представника ЄС із закордонних справ Майя Косьянчич. Санкції продовжили з метою повної реалізації Мінських угод, якої, очевидно, найближчим часом не передбачається.

Нав’язливі парасольки і шатра

Одеська СЕС благословила відпочивальників на відпочинок, повідомивши, що цього року морська вода на пляжах міста відповідає нормам. Для проведення бактеріологічного дослідження спеціалісти міського управління санепідемслужби відібрали близько 50 проб.

Лапа допомоги

Лапа допомоги

Нещодавня руйнівна повінь у Тбілісі — крім того що змила житлові квартали та забрала життя багатьох людей — зруйнувала місцевий зоопарк. Понад 300 тварин загинуло, хижаки, серед них вовки і леви, втекли у місто, деяких довелося приспати. Тамтешня адміністрація заявила про втрату 50 відсотків тварин. Допомогти відновити грузинський зоопарк хочуть колеги з Одеси.

Легкозаймиста халатність

Восьмий день триває ліквідація пожежі на нафтобазі в селі Крячки під Києвом. Нагадаємо, що палати почало в понеділок 8 червня близько шостої вечора. Згодом вогонь перекинувся на розташовані поруч резервуари з бензином. Це призвело до низки потужних вибухів, унаслідок яких, за уточненими даними, загинуло п’ятеро людей, 15 отримали опіки та поранення.

Фальсифікатом тхне

Уже четвертий день не вщухає пожежа на території нафтобази ТОВ «Побутрембудматеріали» в селі Крячки, що за 30 км на південь від столиці. Її вже встигли порівняти з такими техногенними аваріями у світі, як-от вибух нафтовидобувної платформи у Мексиканській затоці та аварія на заводі Shell у Кельні.

Одеса може спати спокійно

Спеціальний військовий підрозділ — «Роту охорони» — створили в Одесі з ініціативи патріотичних громадських організацій. Її склад — 121 доброволець. Усі вони присягнули на вірність народові України. Військовий підрозділ підпорядковується Збройним силам України і фінансується з державного бюджету, тож члени «РО» мають правовий статус військовослужбовців і забезпечуються стрілецькою зброєю та обмундируванням. Зараз у бійців уже проходять перші стрільби.

«Відпустка» для малят біля «мами»

«Відпустка» для малят біля «мами»

Коли сподівання на оздоровлення в Криму для людей без «вати» в голові відпали, основну ставку зробили на Одещину. Регіон цілком справедливо вважають головною альтернативою не лише для відпочинку на морі дорослих туристів, а й для дітей. За кількістю оздоровчих закладів область із центром у місті, яке нерідко називають з прикладкою-означенням «мама», займає лідируючі позиції на материковій Україні.