Президент Володимир Зеленський привітав українців зі святом Великодня з території Києво-Печерської Лаври. Глава держави нагадав, що головним символом Воскресіння Господнього є перемога добра, перемога правди, перемога життя.
Сезонне підняття рівня води спостерігається в межах річок Дніпро, Десна, Сейм, Прип’ять, Горинь та Західний Буг на територіях Волинської, Київської, Рівненської, Черкаської та Чернігівської областей.
Міністерство закордонних справ України відреагувало на чергову українофобську заяву прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана, тим більще, що Будапешт отримує чималі гроші від Євросоюзу.
Соціальна мережа Twitter зняла обмеження з російських урядових акаунтів щодо рекомендацій. Сталося це вже після того, як соцмережу придбав американський мільярдер Ілон Маск.
Київська міська рада може забрати земельну ділянку у посольства росії, що розташоване за адресою Повітрофлотський проспект, 27 у Солом’янському районі столиці.
Міністр оборони Олексій Резніков запевняє, що Україна не піде на мирні домовленості з кремлівським режимом та російським диктатором владіміром путіним.