Геть пропутінських корупціонерів!

Геть пропутінських корупціонерів!

Вчетверте за останній місяць десятки тисяч угорців позавчора увечері вийшли на вулиці Будапешта. Попередні демонстрації були відповіддю на план уряду запровадити податок на інтернет-трафік, але навіть коли від цієї ідеї відмовилися, протести не припинилися.

Від Москви — ні на крок!

Німецький уряд із дедалі більшим занепокоєнням спостерігає за діями Росії на Балканах, метою яких є політичне й економічне проникнення в Балканські країни для недопущення їх зближення з Європейським Союзом. «Упродовж цього року Росія перетворилася (з точки зору Берліна) з важкого партнера на противника», — зазначає у свіжому номері німецький тижневик «Шпігель».

Знову кров

Напруга між Ізраїлем та Палестиною різко загострилася — після нападу, скоєного вчора вранці на синагогу в Єрусалимі. Як повідомляє Бі-Бі-Сі, двоє палестинців зі східного сектору міста, озброєні сокирами, ножами і вогнепальною зброєю, увійшли в синагогу в районі Хар-Ноф і напали на парафіян.

«Вікіпедія» — «наша»!

Починаючи з часу свого заснування 2001 року, інтернет-енциклопедія «Вікіпедія» стала одним із найпопулярніших веб-сайтів світу. Але саме поняття «вільна енциклопедія» задовольняє не всіх. Тому Росія планує створити свою власну мережеву енциклопедію, яка буде альтернативною «Вікіпедії».

Двадцятий — зайвий

Двадцятий — зайвий

«Парія», «вигнанець», «щур, загнаний у куток» і навіть «Анна Кареніна» та ще багато малоприємних визначень — ось і весь доробок, із яким президент Росії Володимир Путін повернувся додому з саміту «Великої двадцятки» в австралійському Брісбені. Так підкреслено холодно міжнародна спільнота за всі 15 років фактичного перебування російського лідера при владі не приймала його ще ніколи. Дарма Володимир Володимирович не послухався поради української діаспори в Австралії не потикатися на Зелений Континент...

«Розетта» в пошуках ключа

Учора в історії космічних досліджень був великий день. У прямому ефірі працівники Європейського космічного агентства, їхні колеги в різних куточках світу і просто мільйони цікавих (для них онлайн-трансляцію вели на сайті ЄКА) стежили за першою посадкою космічного зонду на поверхню комети.

У кожного — свій День незалежності

У кожного — свій День незалежності

Позавчора Польща відзначала День незалежності — 96-ту річницю відновлення державного суверенітету. 11 листопада 1918 року, в день завершення Першої світової війни, території, які понад 120 років були поділені між Російською імперією, Прусією та Австро-Угорщиною, об’єдналися в Другу Польську республіку.

«Шара» скінчилася. Частково

Німеччина має право відмовляти в наданні допомоги з безробіття мігрантам, які в цій країні не працювали. Відповідне рішення ухвалив Європейський суд з прав людини, рішення якого означає, що навіть громадяни ЄС можуть бути позбавлені права на отримання деяких видів допомоги, якщо звертаються за ними в іншій країні Євросоюзу.

Ні на йоту не російський

Візит президента Росії Володимира Путіна виявився плідним не лише на домовленості, а й на конфузи. Як писала «УМ», після підписання нового газового контракту з Пекіном, кремлівський лідер, на радощах, що в нього у світі ще залишаються друзі, подарував очільникові КНР Сі Цзиньпіну смартфон російського виробництва.