Мінекономіки готує «спеціальний порядок, щоби ринки працювали в межах чинного законодавства, це зокрема стосується безпечного перебування на цих ринках»
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль оприлюднив прогноз Кабіміну, згідно якого пік захворюваності на COVID-19 очікується в Україні вже за кілька тижнів – на початку травня.
Зіткнувшись із проблемою коронавірусу, яка наклалася на загострені проблеми української економіки через некомпетентність нинішньої влади, остання змушена йти на жорсткі та непопулярні заходи — урізати Державний бюджет.
«Нагадую: реєстрація відбувається шляхом натискання зеленої кнопки «За», — як у дитячому садку проінструктував укотре депутатів Верховної Ради спікер парламенту Дмитро Разумков, відкриваючи позачергову сесію ВР 13 квітня, на котру зібралось 357 депутатів.
Кабінет міністрів планує створити Фонд боротьби з Covid-19 у розмірі 64 мільярди гривень, збільшити більш ніж утричі дефіцит бюджету та скасувати програму масштабної приватизації.
Кабінет міністрів планує скоротити витрати на функціонування Інституту національної пам'яті на 49,9%, або на 64,780 млн гривень. Тим самим УІНП зможе отримати лише до 65,106 млн гривень в цьому році.
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль та інші міністри разом із відомими фахівцями-економістами та науковцями почали напрацьовувати комплекс заходів для подолання наслідків поширення COVID-19 і рестарту економіки в Україні.
Директор Інституту демографії та соціальних досліджень ім. Птухи НАН України Елла Лібанова переконана, що мешканці мегаполісів опиняться у найскладнішому становищі внаслідок тривалого карантину в Україні.
Влада планує продовжити карантин з 24 квітня до початку травня. Наразі уряд разом з аналітиками працює над стратегію виходу України з карантину, згідно з яким українці поступово вийдуть на роботу протягом травня. Тоді ж частково почнуть знімати обмеження на роботу громадського транспорту.