Велика проституція на «малій» Окружній

Велика проституція на «малій» Окружній

Розкрадання державних земель у той чи інший спосіб відбувалося протягом усіх років незалежності. Однак справжня сутність колишніх чиновників проявилася після липня 2004. Саме тоді колишня влада, не гаючи часу, розпочала приватизовувати все що можна. У тому числі й Києво-Святошинські землі - щоб встигнути їх оформити й продати.

Посунься, село, - мегаполіс пре!

Посунься, село, - мегаполіс пре!

Земельна реформа, в нагальній необхідності якої упродовж останніх десяти років переконували селян не лише радикали, ніяк не завершиться. Про це вкотре, і знову занепокоєно, ділився своїми міркуваннями на брифінгу начальник Запорізького головного облуправління земельних ресурсів Дмитро Бабміндра.

Принц данський Йоахім: В українців є бажання розвиватися, а значить вони стануть сильними гравцями в сільському господарстві світу

Принц данський Йоахім: В українців є бажання розвиватися, а значить вони стануть сильними гравцями в сільському господарстві світу

Його високість Принц данський Йоахім днями приїздив в Україну на чолі делегації представників великих аграрних компаній Данії. Конференція в Києві, поїздка на Канівський сирзавод, семінар-знайомство з представниками Української аграрної конфедерації, Миронівських хлібопродукту та свинокомплексу ТОВ «Нива Переяславщини», де півроку тому за українські гроші почали вирощувати данські породи свиней за данськими ж технологіями — таким був триденний маршрут гостя в Україні. Зацікавленість принца українським сільським господарством не випадкове, адже він сам живе в помісті Schackenborg, що у південній Ютландії і керує циклом польових робіт. У Копенгаген Принц Йоахім відлітав, задоволений від побаченого і почутого.Він не переставав захоплюватися українськими чорноземами, можливості яких знає із власного досвіду — у його помісті є аналогічні за родючістю землі.

Час металу настав

Кожне місто унікальне з огляду не тільки на те, що в ньому є, а й тим, чого тут... немає! Хортиця, ДніпроГЕС — це, звісно ж, Запоріжжя; але й велелюдний обласний центр без м'ясо-молочних продуктів власного виробництва — це в Україні також лише Запоріжжя (ніби мешкає в ньому кількасот, а не 800 із лишком тисяч споживачів). Жодна інша область не виявляє такої інертності в галузі переробки продукції тваринництва.

Ніж збиткувати — худобу під ніж

Ніж збиткувати — худобу під ніж

Прикро, однак чим більше років українській незалежності, тим залежнішим стає село від «специфічної» політики держави. Усі без винятку Кабміни, прийшовши до влади, обіцяли з толком «лупати скалу» агропромислового комплексу, проте на етапі декларацій держмужі «вичерпувалися». Нiби наслідуючи приклад богині Фетіди, котра занурювала свого сина Ахіллеса у води Священної ріки Стікс, аби зробити його невразливим, наші урядовці нефахово хапали екс-колгоспне «тіло» з усіх боків, тим самим «нагородивши» селянина не однією «ахіллесовою п'ятою».

Під музику Вівальді

Під музику Вівальді

Неймовірно поталанило коровам у приватному сільгосппідприємстві «РВД — Агро», що в селі Червона Слобода Черкаського району: вони дожили до новітніх технологій, котрі їхнім рогатим родичкам у переважній більшості інших господарств області й не снилися. Адже не так давно на червонослобідській фермі встановили сучасне обладнання, а весь доїльний процес відбувається тепер під мелодійну класичну музику і контролюється комп'ютером.

Близько фрукти, та не вкусиш

Близько фрукти, та не вкусиш

Українці більше облизуються, ніж смакують свіжими фруктами та стовідсотково натуральними соками, хоча їхнє цілорічне споживання вважається першою заповіддю раціонального харчування в сучасних розвинених суспільствах. Більшість мешканців вітчизняних міст навіть у сезон масового збирання плодів не можуть «від пуза» наїстися слив, груш і яблук, які дозрівають по всій Україні, не згадуючи вже про виноград, абрикоси та персики, прописані переважно в південних регіонах держави.

Земля тривоги кримської

Земля тривоги кримської

«Автономія дійшла до критичної межі», — так однозначно висловився постійний представник Президента України в АРК Геннадій Москаль на останній нараді із земельних відносин за участі керівників регіонів і правоохоронних відомств. І навів з цього приводу красномовний факт: якщо торік на півострові зафіксована 2531 акція (пікетів, мітингів, «галявин» протесту), то за 8 місяців поточного року — 8197. Усі вони у підсумку закінчуються одним і тим же — самозахопленням землі. Тільки в межах Сімферополя репатріанти з числа кримських татар, а також слов'янська частина населення, що останнім часом активно долучається до них, здійснили 28 захоплень, де встановили 71 намет, 14 навісів, 10 вагончиків, 293 макети будинків.

Захопив — то сиди

Про бажання зупинити самовільне захоплення землі ще минулого місяця говорив Прем'єр-міністр Віктор Янукович. Він повідомив, що ініціює внесення змін до кримiнального законодавства з метою жорсткості боротьби із самовільним захопленням землі. «Ми вважаємо, що потрібно вдосконалювати кримiнальне законодавство, Кримінальний кодекс, де має бути передбачене відповідне покарання за цей злочин (самозахоплення землі)», — сказав Янукович.

Осиківські пристрасті

Осиківські пристрасті

Чи не найбільшим багатством кожної держави є її земля. Якщо ж iдеться про Україну, яка з давніх-давен славиться родючістю чорноземів, то тут і поготів. За останні кілька років ціна на «чорну нерухомість» у нашій країні зросла в кілька десятків разів. Торгівля землею стала одним із найприбутковіших занять для тих, хто вчасно зрозумів, як легко і просто отримати надприбутки від українських чорноземів.