Вижив, щоб сісти?

Вижив, щоб сісти?

У Росії порушено кримінальну справу проти Олександра Федоровича, якому пощастило вижити після зіткнення катера берегової охорони Прикордонної служби РФ і українського баркаса в Азовському морі. Як повідомила у коментарі «УМ» його дружина Марина, на сьогодні він перебуває у тяжкому стані, проте, незважаючи на це, російська сторона хотіла відразу після лікарні відправити чоловіка під варту. Нагадаємо, що 49–річний Олександр Федорович iз Безіменного вже другий тиждень перебуває у Єйській центральній райлікарні (це Ростовська область Росії). Зараз його перевели з реанімації в хірургічне відділення.

Шоколад iз присмаком

Відсьогодні продукція «солодкої імперії» Петра Порошенка заборонена до експорту в Росію. Як повідомив у понеділок керівник «Росспоживнагляду», головний державний санітарний лікар РФ Геннадій Онiщенко, «наші підозри справдилися, про що ми щиро шкодуємо».

Авто з політикою

Авто з політикою

За даними міліції, пограбування сталося ще 15 травня у Борисполі — тоді було викрадено сумку з грошима та речами і пошкоджено автомобіль. Також відомо, що злочин стався серед білого дня і просто під камерами спостереження. Як заявляють Максим i Костянтин Лациби, яким закидають скоєння цього злочину, всі докази, які висуває міліція, не є підтвердженими, оскільки у хлопців стовідсоткове алібі.

Православна дата з політичним пiдтекстом

На святкування 1025–річчя хрещення Руси — України до Києва приїдуть Володимир Путін та Олександр Лукашенко. Лише днями прес–секретар Володимира Володимировича Дмитро Пєсков підтвердив цю інформацію, оскільки протягом місяця ці дані поширювали неофіційно. Також відомо, що до святкування приєднається Московський патріарх Кирил.

Свобода дорожча за гроші

Свобода дорожча за гроші

Такі висновки зроблені після соціологічного дослідження, проведеного фондом «Демократичні ініціативи» та Українським центром економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова з 17 по 22 травня 2013 року, опитано 2010 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України. За результатами дослідження, 49,1% українців хочуть бачити нових лідерів, ця думка переважає у жителів Західного (57%) та Східного (52%) регіонів, а також у виборців Всеукраїнського об’єднання «Свобода» (62%) та політичної партії «УДАР Віталія Кличка» (61%). Як показує дослідження, 37,1% опитаних цілком задоволені лідерами, яких Україна має на сьогодні. При цьому 13,8% респондентів не змогли відповісти на дане питання, а 24,7% респондентів відповіли, що лідери мають з’явитися з нових політичних сил.

Побачимося в понеділок?

Причиною такої зустрічі стало зірване пленарне засідання сесії Київради. Нагадаємо, 11 липня народні депутати від опозиції, кияни та громадські активісти не дозволили провести заплановане засідання КМДА, оскільки воно є нелегітимним і за законом повноваження депутатів і голови КМДА закінчилися ще 2 червня. Проте Конституційний Суд прийняв рішення, яким продовжив роботу до жовтня 2015 року.

Футбольна несвобода

Інцидент стався під час недільної програми «Профутбол», коли Віктор Леоненко, колишній гравець клубу «Динамо», а тепер футбольний експерт досить гостро відповів на запитання ведучого програми Ігоря Циганка щодо дострокової перемоги «Шахтаря» у чемпіонаті України, який тільки розпочався. Експерт зазначив, що «Шахтар» може просто все купити, домовитися. Відразу після передачi керівник управління спортивних проектів «1+1 медіа» Степан Щербачов написав відкритого листа на адресу президентів «Шахтаря» та «Динамо» з вибаченнями та заявами, що телеканал не підтримує думки та висловлювання Леоненка. «Редакція програми «Профутбол» приносить свої вибачення за висловлювання експерта нашої програми Віктора Леоненка та поведінку в цій програмі нашого ведучого Ігоря Циганка щодо клубу «Шахтар».Також ми вважаємо образливими слова Леоненка на адресу президента клубу ФК «Динамо» Ігоря Суркіса і просимо вибачення за це», — йдеться у листі Щербачова.

Нелегітимна й заблокована

Нелегітимна й заблокована

Учора під стінами столичної міськдержадміністрації на заклик опозиції та громадських організацій зібралося близько двохсот киян, зокрема й народних депутатів, які вимагали припинити сесію нелегітимної Київради та блокували її засідання. Доступ до будівлі перекривали посилені загони міліції. Сутички відбувалися як на вулиці, так і в приміщенні. Зрештою секретар ради, в. о. міського голови Галина Герега відмовилась брати на себе усю відповідальність і все–таки закрила сесію під тиском депутатів від опозиції. Вона оголосила, що наступне засідання відбуватиметься у вересні.