Річниця Євромайдану: дно, з якого ми почали підніматися...
21 листопада минуло три роки, відколи у центрі столиці на знак протесту проти того, що Кабмін Миколи Азарова призупинив підготовку до підписання Угоди про Асоціацію із Євросоюзом і замість Європи українців влада заходилася штовхати в тісні обійми Митного Союзу на чолі з «дружньою» Росією.