Сімейна драма з фатальним кінцем

Кривава драма розігралася суботнього вечора на Хмельниччині: о восьмій вечора в чергову частину Хмельницького міського відділу внутрішніх справ від мешканки будинку по вулиці Проскурівській надійшло повідомлення про стрілянину у дворі. За її словами, невідомий чоловік із рушниці застрелив двох молодих жінок. Слідчо-оперативно група прибула на місце події за лічені хвилини. У дитячій пісочниці, спливаючи кров'ю, зі страшними пораненнями лежали два жіночих тіла. Одна з потерпілих ще подавала слабкі ознаки життя. Її каретою швидкої допомоги доставили до реанімаційного відділення міської лікарні. Іншій дівчині нічим зарадити не змогли — поранення, завдані нещасній із вогнепальної зброї, були смертельними. З'ясувалося, що в кримінальну халепу потрапили рідні сестри.

Батюшка-депутат закликав миритися,

Перед початком установчої сесії Хмельницької обласної ради, яка мала обрати голову вищого представницького органу краю, зберігалася інтрига. «Губернаторові» Івану Гладуняку, підтримуваному «Нашою Україною», опонував 42-річний гендиректор виробничо-швейного об'єднання «Хмельницьклегпром» Володимир Кулаков, висунутий Блоком Тимошенко, що здобув найбільше (35 із 90) депутатських мандатів.

Виборчий тромб

У глухий кут зайшла ситуація з виборами міського голови та депутатського корпусу в Хмельницькому. Як уже повідомляла «УМ», 26 березня тамтешній електорат не мав змоги визначитися з новим складом органу місцевого самоврядування та кандидатурою градоначальника. Після рішення обласного апеляційного суду від 21.03.06 р. про зняття з перегонів чинного мера Миколи Приступи за використання адмінресурсу — територіальна виборча комісія, котрій приписувалося виконати вердикт Феміди, несподівано «посипалася». Одні з її членів раптово захворіли, інші написали заяви про добровільне вибуття. ТВК, залишившись без кворуму, виборів не провела. Хоча фактично все було готове до голосування — залишалося хіба що доставити на дільниці бюлетені.

Родинний бізнес сутенерок

Хмельницькі убозівці затримали організовану злочинну групу, яка в обласному центрі займалася звідництвом та утриманням місць розпусти. До її складу входили три родички — молоді жінки віком 20—25 років. Про проституцію та прибутки з цього ремесла вони знали не з чуток, а з власного життєвого досвіду — свого часу всім трьом доводилося займатися цим ремеслом.

Вулицi підземелля

Для Городка з його непростим рельєфом уже звичною стала картина, коли то в одному, то в іншому місці під землею раптово зникають шматки тротуару чи вулиці, несподівано просідають будинки. Якось ледь не зруйнувався універмаг. Провалля стали невід'ємним атрибутом райцентру, додаючи головного болю житлово-комунальній службі. Тамтешні мешканці пояснюють таке явище наявністю під містом розгалужених ходів, однак їх ніхто належним чином не дослідив.

Струм із відходів

Міське сміттєзвалище, куди щодня вивозять близько тисячі кубічних метрів побутових відходів, поволі, але впевнено збільшується в розмірах. І хоча торік об'єкт за багато десятиліть нарешті отримав довгоочікуваний паспорт, в якому поставили свої автографи всі інспекції екологічного профілю і таким чином засвідчили його нібито безпечність, назвати приємним сусідство 260-тисячного обласного центру з полігоном навряд чи випадає.

Виборча недуга zdorovje підкосила

Побажання деяких вітчизняних політиків про доцільність розведення в часі виборів до парламенту та місцевих рад мимоволі здійснилися у Хмельницькому. Електорат обласного центру в неділю, 26 березня, зміг визначитися лише зі своїм представництвом у парламенті. Голосування ж до міської та обласної рад і щодо майбутнього мера не відбулося через недієздатність територіальної виборчої комісії. На засідання ТВК останніми днями ніяк не змогли зібратися дві третини її складу (тобто 10 із 15), аби ухвалити рішення про видачу бюлетенів на дільниці. Отож 30 претендентів на посаду градоначальника та кількасот кандидатів до депутатського корпусу місцевих рад залишилися незатребуваними.

Підніжка меру

За кілька днів до виборів головний майдан Хмельницького нагадував розбурханий вулик. У середу тут вирували справжні пристрасті — змінювалися оратори біля мікрофонів, натовп скандував вигуки, гриміла музика. Каталізатором порушення спокою городян став вердикт обласного Апеляційного суду, який зобов'язав тервиборчком скасувати рішення про реєстрацію кандидатом на посаду міського голови чинного мера Миколу Приступу.

Уряд чекає на родзинки

У графіку робочої поїздки Прем'єр-міністра України Юрія Єханурова на Хмельниччину значилося відвідування ХАЕС. Однак через складні метеоумови літак довелося змінити на автомобіль і, відповідно, скоригувати маршрут. Утім, за зізнанням глави уряду, він несподівано отримав нагоду без попередження оглянути виборчі дільниці у глибинці та невимушено й відверто поспілкуватися на трасі з продавцями відомого рибного базару в Летичеві.