Під знаком камелії
У столиці створено «Клуб для жінок», який діє при Київському міському центрі роботи з жінками. Зазначимо, що з бюджету міста на це не виділено жодної копійки. «Ми вирішили піти на своєрідний експеримент — запросили до клубу всіх, хто хоче не лише навчитися чогось нового, а й передати свої знання іншим, — розповіла «УМ» під час презентації клубу директор центру Віра Міленко. — При цьому не обмежили віковий простір. Звернутися до нас могла будь–яка жінка, незалежно від фаху й освіти».
Викладачі хімії і зварювальники — у дефіциті
Обрати професію і знайти роботу мали нагоду юнаки та дівчата, які навідались минулого понеділка в один iз павільйонів Міжнародного виставкового центру.
Сімсот пісень у двічі ювіляра
Для в’єтнамців українська — друга рідна мова
На свято, яке відбулося у столичній школі Хо Ши Міна, завітали шановані гості — надзвичайний і повноважний посол В’єтнаму в Україні — пані Хо Дак Мінь Нгуєт, перший в’єтнамський космонавт Фам Туан — він вийшов на орбіту в 1980 році. «Іменинниками» ж події стали наші співвітчизники — голова товариства дружби «Україна—В’єтнам» Олександр Шлапак, директор школи Лариса Шульга, вчитель Катерина Бурдіна.
Приз пам’яті Вадима Гетьмана — голові Правління банку «Хрещатик»
У вівторок, 2 серпня, в прес–центрі УНІАН відбулася церемонія нагородження лауреата у спеціальній номінації «Банкір, якому довіряють». Таку назву має спеціальний приз пам’яті Вадима Гетьмана, що вручається кращому менеджеру фінансового сектора, який зробив вагомий внесок у розвиток банківської справи в Україні, за версією журналу «Банкиръ».
Створюємо моделi здорового суспiльства
Збираємо нестандартні ідеї
Цей проект уже другий рік поспіль реалізовує Фонд братів Кличків спільно з Фондом Конрада Аденауера. Його мета — спонукати замислитися молодь над тим, як можна поліпшити співіснування людей у суспільстві та яку роль при цьому могла б відігравати їхня власна діяльність. Минулого року було отримано більше 200 заявок, із них відібрано 50 нестандартних та актуальних ідей.
Інформаційна небезпека з екрану
За статистикою, на вітчизняних телеекранах показують лише 8 відсотків програм для дітей. Для порівняння, у розвинутих країнах цей показник — не менше 15 відсотків. До того ж наші телемовники часто намагаються замінити повноцінні дитячі передачі серіалами та мультфільмами іноземного виробництва не найкращого змісту. У цивілізованому світі є дитячі канали, виробництво телепроектів заохочується державою. У нас на окремих «кнопках» для дітей або немає нічого, або показують такі передачі переважно з 4–ї до 7–ї ранку. Хто з дітей дивиться у цей час телевізор?! Є, щоправда, єдиний україномовний канал «Малятко ТV». Але ніяких преференцій з боку держави він не має. І не всі глядачі мають до нього доступ, бо канал супутниковий.
Ода матерям
У Міжнародному центрі культури і мистецтв «Жовтневий палац» 10 травня відбувся концерт Київського національного університету культури і мистецтв «Мамо, вічна і кохана...», приурочений до Міжнародного дня матері.
Уже стало доброю традицією: щороку на День матері ректор Університету культури і мистецтв, народний артист України Михайло Поплавський організовує концерт, присвячений усім матерям країни. Запрошує друзів, колег, які піснями шанують найрідніших і найдорожчих для кожного з нас людей. У концерті, звичайно, беруть участь студенти університету та ще зовсім маленькі виконавці — учасники всеукраїнського телевізійного дитячого конкурсу «Крок до зірок». Ось і цього разу свято було різнобарвним і різноголосим.