У Новому році — нових звитяг!
Вельмишановна українська газето «Україно молода»!
Хіба як стеля впаде на голову...
Уже неодноразово говорилося й писалося про перерахунок мінімальних пенсій, але це, як виявилося, не для всіх. Мені 61 рік, я учитель із 25-річним стажем. У 1996 році я важко захворів і 15 років був на ІІ групі інвалідності, тобто непрацездатним. У 2011 р. під час чергової медкомісії МСЕК вирішила, що моє здоров’я значно поліпшилося, і «призначила» мені ІІІ групу інвалідності, тобто я майже вже працездатний (певно, хотіли хабара, але я цього ніколи не робив та й не вмію).
Вирівнюючи курс
Прикро, що замість того, аби об’єднати зусилля світової спільноти перед видимою загрозою людству (вчені-екологи застерігають, що при підвищенні середньорічної температури ще бодай на одну-дві позначки океанські хвилі можуть поглинути частину суходолу), воно знемагає в тенетах гріха — братовбивчих воєн, брехні, лицемірства, пияцтва, розпусти.
Яка реальна ціна української землі?
Про це наразі ніхто серйозно не думає, головне — продати, бо цього, мовляв, вимагає ринкова економіка. Ринок — явище біполярне, на якому панує принцип «продав — купи, купив — продай», для чого мають бути рівновеликі суб’єкти ринку.
ПОЛІТПАРНАС
Ніс вусатого вождя
Пам’ятаю, як після ХХ з’їзду партії (а вона тоді була одна) ми, школярі Стройненської восьмирічки Свалявського району Закарпатської області, громили гіпсову статую Сталіна у фойє школи. Вождя рознесли на шматки — на пам’ять про тоталітарне минуле. Мені тоді дістався ніс...
ПОЛІТПАРНАС
Музей, у якому посміхаються
Дощ, як із відра, у Києві, і парасолька не рятує, а квиток на потяг аж на вечір. Тож вирішила перечекати в музеї — давно не випадала нагода трохи себе «побалувати» таким відпочинком. У Національний музей історії України прийшла втомлена, змокла і роздратована (ніяк не могла знайти потрібної вулиці).
Аби душа українська!
Шановна редакціє! Я поважаю вашу газету і передплачую її, бо я патріотка, а ваша газета — патріотична. Та мене дуже вразила публікація від 21 жовтня під назвою «Не обирайте чужинців» (лист пана Поліщука з Києва. — Ред.).