Ще нам, браття- українці, усміхнеться доля
Бронзову скульптуру Михайла Вербицького встановили у Львові на відведеній площі, на перетині вулиць Степана Бандери, Генерала Чупринки та Михайла Вербицького.
Бронзову скульптуру Михайла Вербицького встановили у Львові на відведеній площі, на перетині вулиць Степана Бандери, Генерала Чупринки та Михайла Вербицького.
Уперше в Дніпропетровську під одним дахом зібрали унікальну колецію засобів зв’язку за 120-річну історію — від ХІХ до початку ХХІ століть. У Національному історичному музеї імені Яворницького представлено апарати Морзе, телеграфи, фонопори, стаціонарні й мобільні телефони та ще чимало цікавого: спеціалізовані шахтні та морські телефони, генерацію польових телефонів німецького, американського, радянського виробництва, колекцію стаціонарних апаратів 1920—1990-х років.
Дві доби політики, військові, журналісти, експерти, волонтери сперечалися про те, чи захопили бойовики у «сірій зоні», окрім селища Комінтернове, ще й сусідні села Заїченкове і Водяне, що розташованi в «сірій зоні».
Бійки в сесійній залі, прогули засідань, порушення регламенту — невдовзі за ці та подібні «відхилення» від правил поведінки депутати нестимуть покарання. Експерти за участі Комітету Верховної Ради з регламенту і Комітету з питань запобігання та протидії корупції почали розробляти Кодекс парламентської етики, який має стати не «джентльменською угодою», а нормативним документом.
В Одесі медики зафіксували першу смерть від ускладнень «свинячого грипу». У результаті двосторонньої пневмонії легенів помер молодий чоловік, який звернувся по медичну допомогу лише на восьмий день від початку захворювання.
Сюрпризи щодо чергових нововведень у сфері комунального обслуговування не закінчуються. Уже з квітня 2016 року в Україні планується запровадити абонплату на газ для населення, своєрідні внески за доступ до газової «труби» у власному помешканні.
Нещодавно дві скульптури львівських левів повернули на їхнє історичне місце. Тепер кам’яні «царі звірів» охоронятимуть браму на Личаківському кладовищі, перед входом до комплексу польських військових поховань, де покояться «Львівські орлята» — національні герої Польщі, які воювали спочатку із ЗУНР (1918-1919 роки), а потім із більшовиками у 1919-1921 роках.