На питання, якою буде його реакція на акції протесту Зеленський відповів: "Я нічого цього не боюся, в будь-який момент, в будь-яку секунду, якщо дійсно суспільство не захоче, щоб моя команда продовжувала, щоб я не був президентом, дивіться, кровопролиття не буде, я дуже спокійно до цього ставлюся"